واریتی گزارش داد که همسورث نیز فیلمنامه را حتی سرگرم کننده تر از ‘ثور: راگناروک’ فیلم انفرادی قبلی اش خواند که سبک دل تر از فیلم های قبلی بود

Chris Hemsworth

کریس همسورث

کریس همسورث بازیگر استرالیایی گفته است که قصد ندارد جهان سینمایی مارول را پس از ‘ثور: عشق و تندر’ چهارمین ورودی در سریال ‘ثور’ ترک کند. هنگامی که از ثور پرسیده شد که آیا پس از فیلم آینده بازنشسته خواهد شد یا نه، همسورث در مصاحبه ای جدید اظهار داشت که پایانی برای شخصیت او نخواهد بود.

“تو ديوونه اي؟! من وارد هيچ دوره بازنشستگي نميشم ثور براي اين کار خيلي جوونه اون فقط 1500 سالشه . قطعا ً فیلم نیست که من با این برند خداحافظی کنم. حداقل امیدوارم که” این بازیگر 37 ساله، در مصاحبه ای جدید با مجله لهستانی Elle Man به نقل از واریتی.

هنگامی که ‘ثور: عشق و تندر’ به طرفداران در سال 2019 سن دیگو کامیک کان آشکار شد، کارگردان Taika Waititi تایید کرد که ناتالی پورتمن، که بازی علاقه عشق ثور، جین فاستر، به حق رای دادن بازگشت و استفاده از چکش قدرتمند است. در کتاب های کمیک مارول، جین زمانی که قهرمان اصلی برای نگه داشتن چکش جادویی و صاحب این عنوان نالایق شد، به عنوان یک ثور زن جدید چرخش کرد.

واریتی گزارش داد که همسورث نیز این فیلمنامه را حتی سرگرم کننده تر از ‘ثور: راگناروک’ فیلم انفرادی قبلی او خواند که سبک دل تر از فیلم های قبلی بود.

همسورث گفت: «بعد از خواندن فیلمنامه می توانم بگویم که خیلی هیجان زده ام. در این تولید مطمئنا عشق و رعد و برق زیادی وجود خواهد داشت. من خوشحالم که پس از همه که در ‘انتقام جویان اتفاق افتاده است: Endgame،’ من هنوز هم بخشی از جهان مارول و ما می توانیم داستان ثور ادامه دهد. البته من نميتونم چيزي در مورد نقشه فاش کنم . اما برای ارضای کنجکاوی شما، خواهم گفت که خواندن فیلمنامه، من خیلی سرگرم کننده تر از “ثور راگناروک” بودم، و این چیزی را نشان می دهد چون آن فیلم درخشان بود.”

پیش از این همسورث در پادکست “بلیط بزرگ” به واریتی گفته بود که مطمئن نیست چه زمانی چکش و شنل خود را قطع می کند و از جهان مارول خارج می شود. “روزی خواهد آمد. چه الان باشه چه در آينده، نميدونم… کي ميدونه چه جور آينده اي نگه ميداره نمی دانم، ممکن است بازسازی، دنباله دار، پرکوئل وجود داشته باشد– چه کسی می داند؟» پس از تاخیر به دلیل همه گیر کروناویروس، ‘ثور: عشق و تندر’ قرار است در ۱۱ فوریه ۲۰۲۲ منتشر شود.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه