در میان تصاویر و فیلم ها یکی از “کامیون ماک بزرگ” او بود، به عنوان رپرها کاردی B و مگان تو اسب نر آن را قرار داده

Chris Evans and Mark Ruffalo. Pic courtesy/Mark Ruffalo's Instagram account

کریس ایوانز و مارک روفالو. عکس حسن نیت ارائه میدهد / حساب اینستاگرام مارک Ruffalo

کاپیتان آمریکا ستاره کریس ایوانز صحبت از شهر پس از او به نظر می رسد به و حذف یک تصویر صریح شد. انتقام جویان او هم بازی مارک روفالو یک پوشش نقره ای می بیند. به گزارش ها، ایوانز ویدئویی از او در حال بازی “Heads Up” با دوستانش منتشر کرده بود اما وقتی ویدئو به پایان رسید و دوباره به گالری اش رفت، سر متفاوتی بود که بر روی پیش نمایش او ظاهر etcanada.com.

در میان تصاویر و ویدئوها یکی از «کامیون ماک بزرگ» او بود، چرا که رپرهای کاردی بی و مگان تی استالیون آن را قرار می داد.

تصویر دیگری از خودش زیرنویس “Guard your p y” را داشت. ایوانز به سرعت متوجه اشتباه خود شد و داستان اینستاگرام را حذف کرد اما نه قبل از اینکه netizens متوجه آن شود.

یکی نوشت: “کریس ایوانز نشت کریس ایوانز برهنه برجسته شنبه من است.” دیگری نوشت: «آنتونی مکی کریس ایوانز را صدا می زد.»

روفالو در پاسخ به این نشت توییت کرد: «داداش، در حالی که ترامپ در مقام خود است، کاری نیست که احتمالاً می توانستید انجام دهید تا خودتان را خجالت زده کنید. مشاهدهٔ… پوشش نقره اي”

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه