آکورد از لذت! Arjun Rampal strums گیتار در حالی که کمی Arik است همه گوش

آکورد از لذت! Arjun Rampal strums گیتار در حالی که کمی Arik است همه گوش – سرگرمی

به روز شده: فوریه 11, 2020, 09:54 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Arjun Rampal دوست دختر گابریلا Demetriades در زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن یک تصویر شایان ستایش با پسر Arik.

Arjun Rampal with son Arik

Arjun Rampal با پسر Arik

Arjun Rampal و دختر گابریلا Demetriades را آغاز کرده اند به اشتراک گذاری تصاویر از پسر Arik که بیشتر آن باید خود را به عقب به سمت دوربین. در پست های اخیر این بازیگر دیده می شود نواختن گیتار در حالی که مرده است همه گوش.

Demetriades نوشت: “من بچه ها (sic).” Rampal است که خوب به دنبال مرد قوی هیکل و طرفداران نمی توانید صبر کنید برای دیدن اگر Arik شبیه او. زمان او رو به دوربین ؟

در این کار جلو, Arjun Rampal دیده خواهد شد در supernatural, هیجان انگیز Anjaan. این بازیگر شروع به تیراندازی برای این فیلم در ماه مارس این سال است. “ما شروع به تیراندازی برای ‘Anjaan’ در ماه مارس است. من بسیار هیجان زده در مورد آن. این یکی از اولین من فوق العاده طبیعی فیلم” گفت: آرجون در حالی که در تعامل با رسانه ها است.

Anjaan است که کارگردان Amitebdra نقل نوشته شده توسط Pooja Ballutia.

ما نگاهی به برخی عکس های ناز از عیار-patootie Arik:

یکی دیگر از شایان ستایش تصویر کلیک توسط گابریلا که در آن Arjun دیده می شود برگزاری Arik در حالی که یک کمی دیده می شود با پدرش ریش:

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im