خرید رپورتاژ

چینی کشتی گیران به رقابت در مسابقات قهرمانی آسیا در دهلی نو – ورزشی

به روز شده: فوریه 18, 2020, 16:32 IST | PTI | دهلی نو

کشتی, فدراسیون هند (WFI) معاون وزیر Vinod تومار گفت PTI که دولت را رد ویزا به 40-قوی چینی مشروط

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

دهلی نو: چینی کشتی گیران نمی خواهد رقابت در مسابقات قهرمانی آسیا آغاز روز سه شنبه به عنوان آنها نشده اند اعطا ویزا توسط دولت با توجه به این رمان شیوع کروناویروس در آنجا یک کنفرانس ملی فدراسیون روسیه روز دوشنبه گفت:. کشتی, فدراسیون هند (WFI) معاون وزیر Vinod تومار گفت PTI که دولت را رد ویزا به 40-قوی چینی مشروط. “ما می دانیم که دولت نه اعطا ویزا به چینی مشروط و بنابراین آنها نه در نظر گرفتن بخشی در مسابقات قهرمانی” تومار گفت.

“جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با موضوع coronavirus و بنابراین سلامت ورزشکاران است که نگرانی اصلی در حال حاضر. این قابل فهم است که چرا دولت داده نشده ویزا به آنها,” او اضافه شده است. او اما گفت که WFI است و در عین حال برای به دست آوردن یک ارتباط رسمی از دولت است. دولت هند لغو تمام e-ویزا برای اتباع چینی به دلیل شیوع است که به کشته شدن بیش از 1500 نفر تا کنون.

ووهان مرکز از شیوع کروناویروس شده است تحت یک مستند از ژانویه 23 و چندین کشور را تخلیه شهروندان خود از این شهر و دیگر مناطق آسیب دیده از چین است. محدودیت های مسافرتی تحمیل گردیده و توسط بسیاری از کشورها و پروازهای نیز به حالت تعلیق و از شهرستانها در چین است. مختلف بین المللی ورزشی حوادث در چین نیز به تعویق افتاده نقل مکان کرد و یا حتی لغو شد با توجه به شیوع بیماری از جمله زنان المپیک فوتبال مقدماتی رویداد جهانی دو و میدانی داخل سالن قهرمانی F1 جایزه بزرگ شانگهای و آسیا/اقیانوسیه بوکس المپیک مقدماتی.

پرسید: چه چیزی می تواند United World Wrestling واکنش در انکار ویزا به چینی گیران تومار گفت: “ما نمی بینیم هر گونه مسائل در اینجا آن چیزی است که اتفاق می افتد در زمان عادی. ما در حال برخورد با یک قبر موضوع سلامت در مواجهه با جهان است. “این اتفاق می افتد نیست فقط در این قهرمانی کشورهای دیگر نیز انجام می شود همان به ورزشکاران در رویدادهای ورزشی دیگر. علاوه بر این UWW است گفت: ما هر چیزی و یا با توجه به هر جهت در مورد چینی کشتی گیران در هفته گذشته یا بیشتر.”

صحبت کردن در مورد اعطای ویزا به پاکستان کشتی گیران در شنبه تومار گفت: “وجود دارد می تواند مسائل ما اعطا ویزا به پاکستان کشتی گیران. بنابراین ما تلاش سخت برای به دست آوردن آن انجام می شود. اما در مورد چینی گیران این است که برای بهداشت و ایمنی شرکت ورزشکاران است.” وزیر ورزش Kiren Rijiju گفت: انکار بر این اساس بود فوق العاده بهداشت و درمان بحران است.

“ما نمی توانیم انکار ویزا برای شهروندان هر کشور به دلیل آن است که یک بخشی از منشور المپیک. ما سعی کنید به نگه داشتن ورزش به دور از سیاست است. اما در جایی که وجود دارد این است که نگرانی های بهداشتی و یا هر مشکل فنی وجود دارد جداگانه مقررات مربوط به آن” Rijiju به خبرنگاران گفت: اینجا. “ما نمی توانیم تبعیض با هر کسی اما نمی تواند چشم پوشی از مسائل جدی نیز هست. هر چه تصویب مورد نیاز است از ورزش, وزارت جانبی در انجام یک رویداد بین المللی ما آن را فورا” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im