چین آسانسور 73-day مستند ووهان دلیل افزایش شدید در COVID-19 موارد

چین آسانسور 73-day مستند ووهان دلیل افزایش شدید در COVID-19 موارد – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Apr 08, 2020, 13:42 IST | PTI | پکن

چینی بهداشتی اقتدار گفت: 62 جدید تایید COVID-19 موارد گزارش شده در سرزمین اصلی در روز سه شنبه از جمله 59 موارد مردم از بازگشت از خارج از کشور با در نظر گرفتن مجموع شمارش به 1,042

Picture/AFP

عکس/AFP

پکن: دهها هزار نفر از مردم در ووهان منشاء و نقطه ثقل برای coronavirus همه گیر شروع به سفر خارج از شهر گسترده در روز چهارشنبه به چین برداشته آن 73-day مستند حتی به عنوان تعدادی از تازه COVID-19 موارد عبور از 1000 در کشور و مرگ و میر افزایش نگرانی ها از بهبود عفونت.

چینی بهداشتی اقتدار گفت: 62 جدید تایید COVID-19 موارد گزارش شده در سرزمین اصلی چین روز سه شنبه از جمله 59 موارد مردم از بازگشت از خارج از کشور با در نظر گرفتن مجموع شمارش به 1,042.

سه جدید داخلی موارد گزارش شده از جمله دو زن در استان شاندونگ و یک در استان گوانگدونگ ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت. همچنین در روز سه شنبه 137 جدید بدون علامت COVID-19 مورد گزارش شد و 1,095 موارد بدون علامت بودند و هنوز هم تحت آزمایشات پزشکی قرار NHC گفت.

بدون علامت coronavirus موارد کسانی هستند که تست مثبت برای این ویروس اما نشان نمی دهد هر گونه علائم و پتانسیل را دارند که باعث پراکنده خوشه از عفونت.

مرگ دو نفر شد به گزارش روز سه شنبه با یک در شانگهای و دیگر در هوبئی استان در نظر گرفتن کلی مرگ و میر در کشور به 3,333 آن گفت. در روز دوشنبه NHC گزارش مرگ برای اولین بار پس از آن شروع به انتشار COVID-19 گزارش روزانه از ژانویه این سال است.

به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده بود 81,802 سه شنبه از جمله 1,190 بیماران هنوز در حال درمان 77,279 ترخيص بيماران پس از بهبود و 3,333 نفر از این بیماری است.

روز شنبه است و در عین حال یکی دیگر از روز نقطه عطفی در چین به عنوان آن را برداشته در مورد 73-day مستند از شهر ووهان از 11 میلیون نفر به پایان خود انزوا با توجه به COVID-19 بود که برای اولین بار شناسایی شده وجود دارد در ماه دسامبر سال گذشته است. هیچ مورد تایید شده از coronavirus گزارش شد در روز سه شنبه در هوبئی استان و پایتخت آن ووهان اما این استان ثبت شده است یکی مرگ.

هوبئی تا کنون گزارش 67,803 تایید COVID-19 موارد در مجموع از جمله 50,008 در ووهان. در ژانویه 23, ووهان اعلام بی سابقه محدودیت ترافیک از جمله تعلیق این شهر حمل و نقل عمومی و تمام خروجی پرواز و قطار در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر.

این ووهان مستند برداشته شد و حتی به عنوان اپیدیولوژی هشدار داد که آن زمان به طور کامل پایین گارد و سهولت در مقیاس کامل محدودیت ها با توجه به بلندی بیماران بدون علامت است و ممکن است دوباره بجای اول برگشتن در عفونت های رسمی رسانه ها گزارش شده است.
به عنوان مستند برداشته شد دهها هزار نفر از مردم از ووهان شروع به ترک شهر در روز چهارشنبه. دولت لغو ممنوعیت جاده هوایی و قطار, سفر برای همه مردم است که باید به دست آورد و گواهی سلامت.

خودرو صف در بزرگراه عوارض دروازه و مسافران آماده شده به هیئت مدیره قطار به ترک ووهان به عنوان megacity شروع به بلند کردن اجسام خارجی از سفر از محدودیت های دولتی صدای آمریکا خبر داد.

در Fuhe تلفات دروازه در nothern ووهان اتومبیل honked و با عجله از موانع برداشته شد در نیمه شب. Lei Guo که زد یک کسب و کار در ووهان سوار ماشین خود را با شش نفر دیگر روی به دروازه تلفات در حدود 8:40 pm (به وقت محلی) و انتظار برای خانه نشین سفر.
“من نمی توانم صبر کنید بازگشت به زادگاه من” گفت: Guo بومی شرق استان شاندونگ چین.

“من زندگی در ووهان به مدت هشت سال. در طول جشنواره بهار تعطیلات بستگان به شهر آمد و به من کمک کرد تحویل کالا. ما همه رشته در اینجا با توجه به اپیدمی” Guo گفت.

داده های بزرگ از ووهان پلیس راهنمایی و رانندگی پیش بینی بزرگراه را ببینید اوج خروجی وسایل نقلیه در روز چهارشنبه.

همانطور که بیشتر شرکت های رزومه خود عملیات ووهان شاهد افزایش حدود 400,000 وسایل نقلیه در حمل و نقل در گذشته نیمی از ماه و تعداد است که انتظار می رود برای رسیدن به 1.8 میلیون پس از روز شنبه با توجه به شهر پلیس راهنمایی و رانندگی.
پلیس راهنمایی و رانندگی منتشر خواهد شد در زمان واقعی اطلاعات ترافیک از طریق ایستگاه های رادیویی آنلاین, اجتماعی, سیستم عامل و نرم افزار نقشه.

در هاربین ایستگاه راه آهن در شهر 442 مسافر شروع به پریدن کرد در قطار K81 اوایل روز شنبه که عنوان برای گوانگژو, پایتخت جنوب چین گوانگدونگ استان است.
بیش از 55 ، 000 مسافران در حال انتظار برای ترک ووهان با قطار در روز چهارشنبه و حدود 40 درصد از آنها در حال رفتن به مروارید دلتای رود منطقه است. بیش از 270 مسافر قطار را ترک خواهد کرد ووهان برای شانگهای و شنژن و شهرهای دیگر ایسنا گزارش گفت:.

راه آهن مقامات مورد نیاز مسافران برای اسکن کدهای سلامت و درجه حرارت بررسی می شود هنگام ورود به ایستگاه و پوشیدن ماسک برای کاهش خطرات ناشی از عفونت.
کارگران باید ضد عفونی گلوله قطار ورودی و خروجی در انتظار سالن و سیستم عامل از ایستگاه های راه آهن در پیش است.

ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی آغاز از سرگیری داخلی پروازهای مسافری در اوایل روز شنبه. فرودگاه انتظار می رود برای دیدن بیش از 200 ورودی و خروجی پروازها در این روز با توجه به فرودگاه.

“خدمه خواهد پوشیدن عینک و ماسک و دستکش در طول پرواز” گفت: Guo Binxue ارشد همراه پرواز MU2527. اولین پرواز برنامه ریزی شده است به ترک از ووهان در 7:25 ق. ظ روز شنبه از شهر مستند برداشته شد. “از آن خواهد شد بسیار صاف از آنجا که ما را ساخته اند بسیار آماده سازی برای این پرواز” Guo گفت.

خدمه پرواز فراهم خواهد ماسک برای مسافران اگر آنها به حال تب و سرفه و دیگر علائم و ثبت اطلاعات شخصی خود و تاریخچه تماس در عرض 14 روز Guo گفت: “ما ساده فرايند خدمت به حفاظت بهتر از هر کس سلامت”.
مرکزی هوبئی استان در حال حاضر لغو تمام محدودیت های مسافرتی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>