چین تصویب سوم COVID-19 واکسن برای آزمایش های بالینی

چین تصویب سوم COVID-19 واکسن برای آزمایش های بالینی – اخبار

انتشار: May 25, 2020, 12:23 IST | PTI | پکن

یک “،” واکسن شامل ذرات ویروس, باکتری یا دیگر عوامل بیماری زا شده اند که در رشد فرهنگ و سپس از دست دادن بیماری ظرفیت تولید

Medical personnel taking swab samples of a man for nucleic acid testing as part of COVID-19 pandemic measures, at a health services centre. Pic/ AFP

پرسنل پزشکی در نظر گرفتن سواب نمونه ای از یک مرد برای نوکلئیک اسید تست به عنوان بخشی از COVID-19 pandemic اقدامات در خدمات بهداشتی و درمانی مرکز. عکس/ AFP

چین را تایید کرده است سوم آن coronavirus واکسن برای فاز دوم کارآزمایی های بالینی به عنوان آن را در گزارش 12 جدید COVID-19 موارد مصرف تعداد کل عفونت در کشور به 82,816. چین را تایید کرده است سه coronavirus واکسن از جمله یکی از توسعه یافته توسط چینی نظامی مردم را ارتش آزادی بخش (PLA) برای آزمایش های بالینی. یک “،” واکسن طراحی و توسعه توسط ووهان موسسه بیولوژیکی محصولات تحت ملی چین در گروه دارویی (Sinopharm) و ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) خود را آغاز آزمایشات بالینی دولتی صدای آمریکا خبر داد.

یک “،” واکسن شامل ذرات ویروس, باکتری یا دیگر عوامل بیماری زا شده اند که در رشد فرهنگ و سپس از دست دادن بیماری ظرفیت تولید. در مقابل واکسن های زنده با استفاده از عوامل بیماری زا هستند که هنوز هم زنده است. WIV شده است در چشم طوفان در هفته های اخیر به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات آمریکایی ادعا که coronavirus ممکن است از آنجا فرار کرده و خواستار حمله به آن است. یک مقام رسمی از WIV آن را تکذیب کرد, تشریح اتهام “کاملا بر اساس حدس و گمان”.

در مجموع 96 نفر در سه گروه سنی باید با دریافت این واکسن در فاز اول کارآزمایی بالینی به عنوان از آوریل 23. واکسن خوبی نشان داده ایمنی نتایج تا کنون و واکسن رسیور هنوز تحت نظارت گفت: این شرکت داروسازی Sinopharm. این تصادفی دو سو کور و کنترل شده با پلاسبو آزمایش بالینی این واکسن ، در حال انجام در جیزوو مرکزی چین استان هنان و مرحله دوم کارآزمایی بالینی بر روی واکسن روش آن گفت.

واکسن نیز از طریق فاز سوم کارآزمایی بالینی و ممکن است حدود یک سال برای تکمیل این کارآزمایی بالینی در نهایت قبل از رسیدن به این نتیجه در این واکسن ایمنی و اثر بخشی آن را گفت. چین را تایید کرده است سه COVID-19 واکسن نامزدها برای آزمایش های بالینی. یک آدنو بردار واکسن تهیه شده توسط موسسه طب نظامی تحت آکادمی علوم نظامی شد و برای اولین بار تایید شود برای ورود به یک کارآزمایی بالینی است. فاز اول کارآزمایی بالینی تکمیل شد در پایان ماه مارس و فاز دوم آغاز شده در مارس 12.

در همین حال چین ملی کمیسیون بهداشت, (NHC) گفت: 12 تازه تایید COVID-19 موارد گزارش شده در کشور در روز جمعه که 11 وارد شد. یکی دیگر از داخل کشور منتقل شده در استان هیلونگجیانگ هم مرز با روسیه است. مرگ و میر در کشور باقی مانده در 4,632 مردم که هیچ مرگ و میر گزارش شده با توجه به کروناویروس در جمعه آن را گفت.

به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده بود 82,816 جمعه از جمله 838 بيمار هنوز هم تحت درمان و 77,346 مردم تخلیه شده و پس از درمان. تعداد کل وارداتی موارد coronavirus در چین افزایش یافته و به 1,629 روز جمعه از این 909 شده بود مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی و 720 بودند تحت درمان با 25 در شرایط شدید آن را گفت. همچنین در روز جمعه 29 بدون علامت موارد گزارش شده است. تاکنون 983 مشکوک موارد بدون علامت از جمله 150 از خارج از کشور بودند و هنوز هم تحت آزمایشات پزشکی را گفت.

کروناویروس اولین epicentres هوبئی و پایتخت آن ووهان تا به حال 553 بدون علامت در موارد زیر مشاهدات پزشکی دولتی صدای آمریکا خبر داد. این موارد بدون علامت بودند علت نگرانی به عنوان دولت برداشته شده بیش از دو ماه مستند در هوبئی و ووهان پس از موارد کاهش خواهد یافت.

بدون علامت موارد مراجعه به افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus اما توسعه هیچ علائمی مانند تب و سرفه یا گلو درد. آنها عفونی و ایجاد خطر كردن به دیگران است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im