کودکان با استفاده از ماشین seva برای کمک به قهرمانان ما در کشمیر

کودکان با استفاده از ماشین seva برای کمک به قهرمانان ما در کشمیر – اخبار

به روز شده: مارس 30, 2020, 07:47 IST | Hemal Ashar | بمبئی

بچه های مدرسه تمیز کردن وسایل نقلیه به درآمد برای خانواده های پرسنل امنیتی کشته در حالی که مبارزه با ترور در کشمیر

Raanen Sen (left) says he is proud that Anhad Singh (right) came up with the idea so they can help the men in uniform in a small way

Raanen Sen (سمت چپ) می گوید: او مفتخر است که Anhad سینگ (راست) با ایده آمد به طوری که آنها می تواند کمک به مردان در لباس و در یک راه کوچک

این ممکن است زمان برای اجتماعی فاصله و در عین حال آن را نیز در زمانی که کشور در حال آمدن است نزدیک تر است. یک گروه از کودکان از یک Mahalakshmi ساختمان تصمیم گرفته اند برای تمیز کردن اتومبیل خود را در جامعه مسکن در طول همه گیر برای جمع آوری کمک مالی برای خانواده های نیروهای امنیتی هند کشته در حالی که مبارزه با ترور در کشمیر. تا کنون آنها را جمع آوری حدود R75,000. کودکان حداقل 14 از آنها لقب ابتکار به عنوان هدایت یک تغییر دهید.

کمپین

Aarushi Jhaveri, 12, از Aditya Birla آکادمی جهانی (مجمع) مدرسه گفت: اخیر ابتکار “سربازان قربانی زیادی در خط وظیفه ما را امن نگه دارید. من در مورد این ایده توسط دوست من Anhad سینگ که در ساختمان من و فکر من هم باید عضویت و انجام کمی من برای جامعه است.”

ساکنان پرداخت R200 برای یک بار شستشو از یک ماشین. Aarushi افزود: “زمانی که آنها یاد گرفته در مورد علت برخی از خانواده ها پرداخت می شود ما کمی بیشتر به عنوان کمک مالی بیش از حد.”

چه شروع با چهار تا پنج فرزند به زودی به حال حدود 14 بچه های شرکت. در حال حاضر آن است که یک ورزش روزانه با چهار تا پنج اتومبیل های شسته شده.

Aarushi افزود: “یک ماشین را ما در حدود 30 دقیقه تا 45 دقیقه برای اتومبیل های بزرگتر مانند Suv ها. در ابتدا برخی از ما نمی دانم چگونه برای شستن اتومبیل که ما هرگز انجام می شود اما ما یاد گرفتیم از ما پدر و مادر است.”

تمیز کردن درس

شخصی Jhaveri, Aarushi مادر گفت: “آنها با پوشیدن ماسک و آگاه در مورد اجتماعی فاصله در حالی که شستن وسایل نقلیه. ما ساکنان ساختمان به آنها داده چنین حمایت فوق العاده ای. این فوق العاده است برای دیدن این کودکان کار عشق و کسانی که آنها را تشویق کنند. آن است که نه فقط در مورد شستن ماشین ما می کردم که انجام می شود حتی اگر کارکنان پذیر نیست. این مهم است که برای دیدن این آموزش که می آید از طریق این تلاش است.” شخصی خندید به او گفت: تمیز کردن اتومبیل “بود و نه بسیار آسان است. برخی از وسایل نقلیه بسیار کثیف با خشک کبوتر مدفوع در آنها برای دو ماه. کودکان آموخته شما را مجبور به شروع به تمیز کردن از بالا و حرکت به سمت پایین بکشید. برخی از پدر و مادر را فراموش کیفیت بررسی کنید. وجود دارد بسیاری از رفاقت بین این گروه بیش از حد.”

کشمیر برخورد

Anhad Singh, 14 گفت: او در نقل مکان کرد به انجام کاری پس از او در مورد نیروهای امنیتی در حال مرگ در Handwara برخورد در کشمیر. این برخورد صورت گرفت در اوایل ممکن است. “که با من گیر کرده گفت:” Campion ، او اضافه کرد: “پدر بزرگ من بود که در نیروی هوایی هند پس از احساس کردم برخی از ارتباط با نیروهای”. Raanan Sen, 14 از Edubridge مدرسه بین المللی گفت که او بود: “خوشحالم و افتخار می کنم که Anhad آمده بود تا با این ایده عالی است به طوری که ما می تواند همچنین کمک در راه به مردان ما در مدرسه.”

صندوق رفاه

Anhad مادر Shalu Walia افزود: “Anhad رقابتی است ملوان. قایقرانی در اینجا انجام شده است تحت نظارت نیروی دریایی هند و او تا به بسیاری از دوستان که والدین آنها بخشی از نیروی دریایی است.”

Walia گفت که مبلغ جمع آوری داده خواهد شد و به ارتش تلفات صندوق رفاه (ABCWF). Bimal عمیق سینگ Anhad پدر گفت: “ما امیدواریم که این جنبش الهام بخش مسکن دیگر جوامع به گرد هم می آیند و حرکت آن رو به جلو است.” الهام بخش نیروی هدایت-یک-تغییر معتقد است باید وجود داشته باشد بدون ترمز در این تلاش ها ارج نهادن به کسانی که می میرند به طوری که ما ممکن است زندگی می کنند.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de