چتیسگر کلاس 10, 12, نتایج اعلام شده امروز آنها را چک کنید در اینجا


چتیسگر هیئت متوسطه آموزش و پرورش اعلام نتایج جستجو برای کلاس 10 و 12 امتحانات در روز سه شنبه, ژوئن 23

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

این Chhattisgarh هیئت مدیره آموزش متوسطه (CGBSE) اعلام نتایج جستجو برای کلاس 10ام و 12ام در روز سه شنبه در ساعت 11 صبح. نتایج اعلام شد و از طریق ویدئو کنفرانس مطبوعاتی. دانش آموزان می توانید نتایج خود را آنلاین در cgbse.nic.در.

چگونه برای بررسی نتایج ؟

  • دانش آموزان می توانید نتایج خود را آنلاین از طریق وب سایت cgbse.nic.در. و یا از طریق results.jagranjosh.com
  • بر روی لینک کلیک کنید برای CGBSE 10 و 12 نتیجه 2020
  • را پر کنید در آزمون خود را با رول شماره و دیگر اطلاعات به عنوان داده در سالن بلیط
  • بررسی و ارائه اطلاعات در وب سایت
  • خود را CGBSE نتیجه 2020 نمایش داده خواهد شد بر روی صفحه نمایش
  • دانلود پی دی اف از نتیجه

مجازی مراسم خواهد بود و حضور Chhattisgarh مدرسه دولتی وزیر آموزش و پرورش Premsai سینگ Tekam که به طور رسمی اعلام نتایج پس از آن ساخته شده بود زندگی می کنند. حتی به نتایج اعلام شده, آنلاین, علامت ورق توزیع خواهد شد در میان دانش آموزان در مدارس در تلوتلو خوران به جلوگیری از ازدحام.

ارزیابی درونی علامت برای لغو مقالات

امتحانات کلاس 10ام و 12ام که در ماه مارس برگزار شد در این سال بودند نهفته شیوع COVID-19. این مستند اعمال شده در کشور منجر به تعویق افتادن برخی از امتحانات به اوایل ماه مه در حالی که برخی از مقالات به حال به لغو شود. با توجه به دایره ای ارائه شده توسط دولت آموزش و پرورش, تخته, علائم برای لغو مقالات اهدا خواهد شد بر اساس ارزیابی درونی. دایره ای همچنین اعلام کرد که دانش آموزانی که موفق به نظر می رسد برای ارزیابی درونی آزمون اعطا خواهد شد حداقل عبور, علامت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار