Cheteshwar Pujara: از دست رفته بازی بدمینتون در فضای دادگاه

Cheteshwar Pujara: از دست رفته بازی بدمینتون در فضای دادگاه – ورزشی

به روز شده: Apr 22, 2020, 14:59 IST | ANI | دهلی نو

Pujara استفاده می شود برای لذت بردن از بدمینتون در خارج از منزل به غیر از کریکت. در حال حاضر او با همسر خود و یا با Saurashtra team-mate Jaydev Unadkat

Cheteshwar Pujara

Cheteshwar Pujara

هند بالا-سفارش رودخانه Cheteshwar Pujara نتواند بازی بدمینتون در فضای دادگاه. ورزشی اکشن در سراسر جهان است که در مکث با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس و در هند کشور مستند در محل تا آوریل 3 دارای محدودیت های تحمیل شده در جنبش مردم است.

Pujara استفاده می شود برای لذت بردن از بدمینتون در خارج از منزل به غیر از کریکت. در حال حاضر او با همسر خود و یا با Saurashtra team-mate Jaydev Unadkat. “معمولا وقتی که من در خانه در راجکوت ما بروید و بازی بدمینتون در تعطیلات آخر هفته مناسب دادگاه. این چیزی است که من از دست رفته” ESPN Cricinfo به نقل از Pujara عنوان کرد و گفت.

“با همسرم – او می خواهد به یاد بگیرند. در زمان اگر Jaydev Unadkat است در راجکوت او یک مناسب و معقول بدمینتون بازیکن پس از من با او بازی,” او اضافه شده است. Pujara همچنین نشان داد که او بسیار رقابتی است وقتی که می آید به بازی بدمینتون و او نمی تواند اجازه کسی برنده است.

“نه ، من نمی توانم اجازه می دهد به نفع خود. من نمی توانم اجازه می دهد هر کسی که برای پیروزی در برابر من در بدمینتون. که امکان پذیر نیست. من شده است با گفتن او را که او را به بهتر از آن را و برنده شدن در این راه است. من نمی خواهم به از دست دادن به او خوشحال است که او مورد ضرب و شتم من. به عنوان یک ورزشکار و ذهنیت خود را به مطمئن شوید که فرد دیگری می شود قوی تر از شما” Pujara گفت.

Pujara قرار بود در انگلستان بازی برای گلاسترشر در این زمان از سال است اما تمام برنامه شده است پرتاب دور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

او یک قرارداد امضا شده در ماه فوریه به نمایندگی از شهرستان برای اولین بار شش مسابقات قهرمانی. او مجموعه برای تبدیل شدن به گلاسترشر اولین هندی بازیکن پس از Javagal Srinath در سال 1995.

اما با اولین هفت دور از مسابقات به تعویق افتاد و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس و مسافرت های بین المللی به شدت محدود او خواهد بود قادر به انجام معامله است. از رودخانه گذشته دیده می شود در عمل در طول هند از دو بازی سری تست در مقابل نیوزیلند.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>