Cheteshwar Pujara: هر فرد تنها یک سرباز در این لحظه

Cheteshwar Pujara: هر فرد تنها یک سرباز در این لحظه – ورزش

به روز شده: Apr 05, 2020, 08:36 IST | PTI | دهلی نو

Pujara است با بهره گیری از “مجبور” شکستن و بیشتر وقت خود را به سرگرم کننده خود را دو سال.

Cheteshwar Pujara

Cheteshwar Pujara

فشردن طولانی می آید به طور طبیعی به Cheteshwar Pujara و در حال حاضر او می خواهد خود را همکار سرخپوستان به انجام به همان ماندن در خانه به عنوان “جنگ علیه COVID-19 همه گیر می تواند تنها برنده بودن در داخل خانه”. Pujara یکی از نخبگان هندی ورزشکاران که با حضور در تماس تصویری برگزار شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی به بحث در مورد راه های مبارزه با کروناویروس. این کشور در اواسط 21-day مستند.

“نخست وزیر می خواستند ما را برای تصویب در مبارزه با روح یک ورزشکار به عموم است. ورزشکاران فراموش الهام بخش برای مبارزه با” Pujara گفت PTI بیش از تلفن از Rajkot در زادگاه خود. “بسیاری از ما به دنبال دولت دستورالعمل های روی زمین افتاده اما هنوز هم وجود دارد برخی از کسانی که در حال گرفتن ویروس معمولی است. آنها نمی دانند که آنها می توانند بیش از حد تحت تاثیر قرار.

“هر فرد تنها یک سرباز در این لحظه. اگر شما اقامت در داخل خانه شما در حال مبارزه با جنگ برای کشور خود. وجود دارد به یک تلاش جمعی دیگری که ما نمی توانیم برنده این زمینه گفت:” هند آزمون پنبه حلاجی شده عماد. پس از کمک به Saurashtra پیروزی خود را قبل از ازدواج Ranji عنوان جایزه در ماه گذشته کمی او را می دانم که او می تواند صرف تمام وقت خود را در خانه. Pujara است با بهره گیری از “مجبور” شکستن و بیشتر وقت خود را به سرگرم کننده خود را دو سال.

نزدیک او کردم تا به یک “ضربه” در شبکه” است که با بازی با یک پلاستیک خفاش. “است که آن نیز برای سرگرم کننده ، هیچ مسائل جدی. همه که می توانید صبر کنید در حال حاضر,” او گفت:. اما یک باشگاه بدنسازی در خانه به این معناست که او نه افت در تناسب اندام خود را. “من معمولا همه چیز را در راه مثبت. گاهی اوقات شما نیاز به یک استراحت به عنوان یک sportsperosn وجود دارد و نمی تواند در یک زمان بهتر است. ما فقط برنده Ranji و آن است که زمان مناسب برای سه تا چهار هفته ،

“خوشبختانه من بدنسازی در خانه. بودن یک شهر کوچک پسر من نمی تواند بیرون رفتن به ورزشگاه و قطار وجود دارد (چرا که او خواهد بود mobbed). با بدنسازی در خانه من هنوز هم می توانید قدرت من جلسات دوچرخه سواری و در حال اجرا است. من هم انجام یوگا کمک می کند که بسیاری” گفت: Pujara. او قرار بود به بازی شهرستان کریکت در انگلستان اما که بیش از حد به تعویق افتاده است حداقل تا مارس 28 و چهره های لغو. با توجه به شرایط فعلی Pujara ممکن است باید صبر کنید تا استرالیا تور نوامبر شروع به بازی اولین بازی رقابتی از Ranji جایزه نهایی است. اما او آماده است برای هر احتمال است.

“من هنوز هم برخی از کلاس اول بازی قبل از استرالیا تور. من آماده برای هر چیزی. این زمانی است که ما نمی تواند فقط به فکر کردن در مورد رویدادهای ورزشی. ما باید برای پیروزی در این نبرد در برابر coronavirus,” او گفت:. “زندگی یک فرد بسیار مهم تر از یک رویداد ورزشی. تمام رویدادهای ورزشی (از جمله بازی های المپیک) شده است به تعویق افتاد. یکی به عنوان آماده می شود که ما در حال رفتن را از طریق نادر بار.

“ما فقط نیاز به اطمینان حاصل کنید که ویروس موجود است و همه چیز به حالت عادی بازگشت. پس از آن ما می توانیم بحث در مورد این بازی است.” Pujara خاطرات قبلی استرالیا تور در 2018-19 که هند برنده خود را قبل از ازدواج تست سری پایین زیر. او نام این بازیکن از سری برای به ثمر رساند 521 اجرا می شود در 74.42 از جمله سه صدها نفر. او ساعت های طولانی در وسط و پیسرز’ اجراهای ستاره ای ساخته شده تفاوت.

“من هنوز هم می گویند این یک تلاش جمعی است. بله من انجام فوق العاده هست. من خوشحال هستم که در مورد هیچ شکی نیست اما زمانی که ما به بازگشت دوباره شما باید برای شروع از ابتدا دوباره. آن (عملکرد گذشته) به من کمک خواهد کرد اما به آماده سازی دوباره. شما نمی توانید خود را در افتخارات گذشته را به زمان سری” او امضا کردن.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>