چک قبل از شما ثبت نام که چک

بررسی قبل از ثبت نام شما که cheque – اخبار

انتشار: Mar 27, 2020, 04:10 IST | سرمقاله | بمبئی

آن است که قابل ستایش به کمک در هر راه در طول این زمان

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

شده اند وجود دارد تعدادی از وب سایت و انجام gooders انفجار در صفحه نمایش های کامپیوتری ما از شیوع کروناویروس همه نسبت به جمع آوری کمک های مالی برای شود.

از درخواست برای کمک های مردمی به-دلیل-Coronavirus جنبش به دست آوردن کشش فوق العاده ای است و ما در حال هولناک با سازمان ها و افراد شاغل به کاهش مبارزات در شرایط وخیم.

آن است که قابل ستایش به کمک در هر راه در طول این زمان. برخی در حال انجام این کار با کمک به کسانی که به آنها شناخته شده و یا در محیط فوری خود را.

دیگران ممکن است منتقل شده اند به اندازه کافی برای کمک به پایه های مختلف مشغول به کار در یک فضای به خصوص نزدیک به قلب خود را.

می تواند عاقلانه هر چند بررسی این موسسه خیریه است که شما در حال اهدای نسبت به. یکی باید سعی کنید برای ایجاد صحت با چک کردن شماره تلفن ارسال ایمیل و درخواست رسید اگر پول به اهدا کرد.

Charlatans خر خر کردن فرصت و پرش در برای بهره برداری از خوب دل که می تواند ساده لوح را در زمان. این لباس بسیار حرفه ای و در واقع عبا, تقلب بسیار خوبی است. حتی با احتیاط ممکن است در نظر گرفته شود.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است در مورد افراد مشکوک و جنایتکاران که نما به عنوان که مقامات. جهان بدن به مردم هشدار داد به منظور بررسی صحت هر ادعا است. آن را نیز ذکر شده بر روی وب سایت خود را در هر سازمان این است که وابسته و یا تیمی با توجه به مبارزه با کروناویروس. آمریکا به اوباما هشدار داده است کسانی که به دنبال سود از محیط زیست از ترس و اضطراب با gypping مردم و کمک های مالی به دنبال.

این پیام را با صدای بلند و روشن است: فکر می کنم با سر خود را نه فقط با قلب خود و چک قبل از شما ثبت نام که چک.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>