چارلی شین جشن یک سال از سیگار

چارلی شین جشن یک سال و نه سیگار – سرگرمی

به روز شده: Jul 05, 2020, 15:38 IST | ANI | Washington D. C

چارلی شین به این نتیجه رسیدند همراه با یک عکس از یک سیگار “اگر من می تواند در زمان به عقب بروید و هرگز شروع من کاملا به انجام این کار! اگر شما در حصار در مورد ترک, trust me; هر چه زودتر بهتر ! 4 خوشحال !”

Charlie Sheen

چارلی شین

در یک دمدمی توییت خطاب به ریه های خود بازیگر آمریکایی چارلی شین به تازگی اعلام کرد که او را جشن یک سال از ترک سیگار.

با توجه به فاکس نیوز از 54 ساله بازیگر اعلام کرد که یک سال پس از اتمام دادن تا سیگار کشیدن در توییتر. صدای جیر جیر خود را خواندن “عزیز @ریه های من این بود که یک سال پیش تا امروز که من در ترک سیگار! برچسب – شما خوش آمدید!”

این ‘Two and a Half Men’ بازیگر همچنین ابراز تاسف خود را برای چیدن یک سیگار در وهله اول.

شین به این نتیجه رسیدند همراه با یک عکس از یک سیگار “اگر من می تواند در زمان به عقب بروید و هرگز شروع من کاملا به انجام این کار! اگر شما در حصار در مورد ترک, trust me; هر چه زودتر بهتر ! 4 خوشحال !”

در ماه دسامبر گذشته شین اتمام دو سال از هوشیاری. ماه قبل از او نازل شده در “جی لنو گاراژ’ آنچه که به رهبری او را به زندگی می کنند هوشیار شیوه زندگی است.

“حدود یک سال و نیم پیش آن را فقط به من رسید که من می دانستم که آن زمان برای ایجاد یک تغییر — و شما می دانید, آن را نمی نیاز به برخی از دیوانه ناتوانی از روی لئامت دادن یا ضربات با پلیس است. آن را نمی نیاز به هر چیزی فوق العاده مهیج و دیوانه و صفحه اول, اخبار,,” او گفت: لنو در آن زمان است.

او قبلا گفته ITV ‘Loose Women’ که فرزندان او بودند یک دلیل جدید خود را, تمیز, شیوه زندگی است.

شین گفت: “من نمی توانستم دخترم را به یک قرار ملاقات است که او تا به حال. من نمی نوشیدن و رانندگی تا کنون من تا به حال هرگز یک DUI. گفتم وای من حتی مسئول به اندازه کافی در دسترس برای کودکان نیاز دارد.’ صبح روز بعد بیدار شدم و با خودم گفتم: “امروز روزی است.'”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de