Chappa Chappa Afwaah Chale: 14 هنرمندان گرد هم می آیند برای یک مستند آهنگ

Chappa Chappa Afwaah Chale: 14 هنرمندان گرد هم می آیند برای یک مستند آهنگ – سرگرمی

انتشار: May 02, 2020, 17:20 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Hariharan, Sanjeev Kapoor, Roop Kumar Rathod و 11 دیگر هنرمندان گرد هم آمده اند برای ایجاد یک مستند آهنگ بر اساس Vishal Bhardwaj را Maachis, Chappa Chappa Afwaah Chale.

Picture Courtesy: PR

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

با الهام از روح هند و سرخپوستان برخی از کشور شناخته شده ترین خوانندگان همراه با یک bevvy از جوان های آینده هنرمندان همکاری آنلاین برای ایجاد یک منحصر به فرد آهنگ با عنوان Chappa Chappa Afwaah Chale بر اساس Vishal Bhardwaj را همیشه سبز آمار از فیلم Maachis.

رهبری Padmashri ملی و برنده جایزه Hariharan, باند که تماس خود را ‘سور-Viralists’, شامل مشاهیر از زمینه های مختلف از جمله Padmashri آشپز Sanjeev Kapoor, پخش خوانندگان Roop و Sunali Rathod و Ishaan Dutta MasterChef Ranveer Brar جوان خواهر و برادر اواز یا موسیقی دو بازیگر Karan & Music Producer Akshay Hariharan این svelte و با استعداد Reewa Rathod, بازاریابی گورو تبدیل Foodpreneur Vinod G. Nair تاجر الماس Punit گوپتا مشهور آن مدافع ندیم Lasani آمریکا مبتنی بر cryptocurrency متخصص Rakesh Sreekumar و آهنگساز موسیقی امانوئل برلین.

زاییده افکار از Vinod G. Nair, که همچنین می گذراند شعر برای مستند نسخه اصلی موسیقی متن فیلم, آهنگ هشدار از مردم برای تبدیل شدن به قربانیان شایعات (Afwaah) و برای جلوگیری از به گسترش شایعات نادرست.

5 دقیقه ای پیگیری خواهد شد و آزادی به عنوان یک 1 دقیقه تبلیغی تصویری که بیش از حد شده است به طور کامل خود به ضرب گلوله توسط اعضای گروه در خانه های خود و کامل پیگیری خواهد شد در دسترس به عنوان دانلود رایگان در تمام رسانه های اجتماعی و موسیقی سیستم عامل است.

این Chappa Chappa Afwaah Chale پیگیری خواهد شد منتشر شده در تاریخ 2 آوریل سال 2020 در ساعت 5 بعد از ظهر در تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی به طور همزمان. دنبال #TheFightAgainstAfwaah, #AfwaahStopCorona و #TheSurViralists برای به روز رسانی.

“هنگامی که ما آغاز شده با این پروژه همه ما احساس کردند که آن را غیر ممکن بود برای رسیدن به. اما به لطف مارول تکنولوژی و نرم افزار های مبتنی بر سیستم عامل ما آن را می گوید: Vinod G. Nair که conceptualised ابتکار عمل. “از این به بعد ما هم اکنون در حال آماده سازی خود برای انجام حتی بیشتر بلند پروازانه پروژه با هدف infotaining مردم به عنوان آنها نبرد ویروس ها از خانه های خود” او می افزاید.

می گوید “در محیط فعلی که در آن همه #gharbaithoindia و تحت #مستند گسترش شایعات از طریق رسانه های اجتماعی به خصوص واتساپ نگران کننده است. ما می خواهیم به مردم بگویید به چشم پوشی از شایعات و برای جلوگیری از دوستان خود و دیگران از آنها”.

افسانه ای, آشپز, Sanjeev Kapoor, که همچنین مشتاق درامر می افزاید: “این آهنگ یک آهنگ سرگرم کننده با یک پیام جدی پشت آن – Afwaah Roko, تاج, Roko. برای هر 1 فرد آلوده شدن با #COVID-19 ویروس وجود دارد صدها نفر آلوده شدن توسط Afwaah ویروس است که به همان اندازه خطرناک و ناتوان کننده. مردم تجربه, ترس, ناامیدی و سرخوردگی به دلیل کنترل نشده شایعه طلبی و تمایل به مختل شود در طول روز”.

1-دقیقه فیلم تبلیغی است که یک دل به نور نگاه طنز را در ناکامی از مردم که در حال بمباران با #fakenews شایعات و Afwaahs در تمام طول روز طولانی است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>