قهرمان لوئیس همیلتون فکر ترک F1 در طول مستند

قهرمان لوئیس همیلتون فکر ترک F1 در طول مستند – ورزشی

به روز شده: مه 26, 2020, 09:24 IST | AFP | لندن

“من فکر می کنم تمام این چیز های مختلف و پس از آن من مانند” لعنت!’, و بعد ساعت و یا هر آنچه در آن می گذرد و من مانند ” لعنت! من دوست دارم آنچه من انجام دهید! چرا من تا به حال در نظر بگیرید نه از ادامه?'”

Lewis Hamilton

لوئیس همیلتون

شش بار قهرمان جهان لوئیس همیلتون بستری شده در یکشنبه که او را مورد سوال خود را در آینده در فرمول یک در طول Coronavirus مستند که سمت چپ او را در تلاش برای ایجاد انگیزه.

“من روز وقتی که از خواب بیدار شدم و احساس groggy, من احساس می کنم انگیزه برای کار کردن. احساس می کنم ‘خدای ما داریم به کجا می رود ؟ چه بعدی ؟ من باید ادامه مسابقه؟’,” همیلتون 35 گفت: در یک ویدئو منتشر شده توسط خود مرسدس تیم.

“من فکر می کنم تمام این چیز های مختلف و پس از آن من مانند” لعنت!’, و بعد ساعت و یا هر آنچه در آن می گذرد و من مانند ” لعنت! من دوست دارم آنچه من انجام دهید! چرا من تا به حال در نظر بگیرید نه از ادامه?'”

همیلتون امیدوار است برابر مایکل شوماخر رکورد هفت جهان عناوین این فصل است. او شده است به سمت چپ لگد زدن پاشنه خود را به عنوان گسترش Coronavirus دیده است 10 مسابقه یا لغو و یا به تعویق افتاد. فصل نمی شود و تا 5 ژوئیه در اتریش در اولین. “ذهنی آن را واقعا در مورد در نهایت احساس خوبی در مورد خودتان. آن را در مورد پیدا کردن یک راه برای مطمئن شوید که شما خودتان را دوست دارم” اضافه شده Hamilton صحبت جلوتر از سلامت روان آگاهی در هفته است.

“شما واقعا قادر خواهید بود به خودتان را دوست دارم و راحت خود را.” وی افزود: “اگر ما در حال بهبود و رشد در این روز پس از آن چه ما انجام می دهند ؟ شما بدیهی است که فقط اتلاف وقت خود را نشسته بر روی پشت خود را.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de