Chalo chalo زمان شام! آنوشکا شارما به یاد Virat Kohli در طول Instagram live chat with Kevin Pietersen

Chalo chalo زمان شام! آنوشکا شارما به یاد Virat Kohli در طول Instagram live chat with Kevin Pietersen – ورزشی

به روز شده: May 03, 2020, 12:45 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Kevin Pietersen و Virat Kohli لمس پایه با موضوعات مختلف اعم از مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به روز خود را به بازی با هم برای Royal Challengers بنگلور در طول IPL

The post that Kevin Pietersen shared on Instagram. Anushka Sharma picture courtesy/ Instagram

پست که Kevin Pietersen مشترک در Instagram. Anushka Sharma حسن نیت ارائه میدهد تصویر/ Instagram

کریکت هند کاپیتان Virat Kohli شد آخرین بازیکن برای شرکت در یک Instagram چت زنده با سابق کریکت انگلستان Kevin Pietersen در رسانه های اجتماعی در 2 آوریل.

در خود زنده بسیار تعجب از Kevin Pietersen و Virat Kohli, همسر دوم و Bollywood actress Anushka Sharma ظهور در فن نظرات به شوهر Virat Kohli یک سر در زمان شام. آنوشکا شارما نظر به سادگی گفت: “Chalo Chalo زمان شام.”

Kevin Pietersen در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک تصویر از نظر ارسال شده توسط آنوشکا شارما و نوشت: “زمانی که رئیس گفته بود تا زمان بود! @anushkasharma @virat.kohli. امیدوارم که همه شما لذت می برد ؟ فقط دو dudes حلق آویز کردن….”

Kevin Pietersen قبلا اعلام کرده بود در مورد خود زندگی می کنند چت با Virat Kohli در توییتر. او نوشت: “فردا در ساعت 7 بعد از ظهر IRST), من چت زنده به دوستان من @imVkohli در Instagram. این که شما نمی خواهید به دست! او همیشه به من teases برای گرفتن من!!!!

Pietersen و Kohli صحبت در موضوعات متعدد اعم از آنچه آنها انجام می دهند در طول این مستند دوره با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس به تجربیات خود از بازی کردن با هم برای Royal Challengers بنگلور در هند لیگ برتر است.

قبلا Kevin Pietersen تا به حال زنده در Instagram با پاکستان کریکت احمد شهزاد هند, درب بازکن, Rohit Sharma, سیاستمدار, Shashi Tharoor, هاي Dale Steyn.

Kevin Pietersen و Virat Kohli لمس پایه با موضوعات مختلف اعم از مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به روز خود را به بازی با هم برای Royal Challengers بنگلور در طول IPL.

وقتی پرسید که توسط KP به عنوان به آنچه که او تا به, Virat Kohli همچنین در ادامه به نشان می دهد که او مشغول صرف وقت با آنوشکا شرما در خانه و این طولانی ترین زمان با هم بودن در یک مکان.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>