Chahatt Khanna: دوست دارم به حل و فصل کردن دوباره این اصطلاح تنها مادر است که بسیار توهین

Chahatt Khanna: دوست دارم به حل و فصل کردن دوباره این اصطلاح تنها مادر است که بسیار توهین – سرگرمی

به روز شده: Apr 20, 2020, 09:26 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Chahatt Khanna به تازگی ریخته لوبیا مایل به حل و فصل کردن دوباره و به همین دلیل او احساس می کند به اصطلاح “مادر تنها” بسیار توهین!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Chahatt Khanna

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Chahatt Khanna

نه بیش از حد بسیاری از بازیگران بالیوود و یا حتی تلویزیون رفته اند از طریق به عنوان بسیاری از شخصی یو پی اس و فراز زندگی به عنوان Chahatt Khanna. او متاسفانه از همسرش جدا Farhan میرزا در سال 2018 شد و زودتر ازدواج بهارات Narsinghani. و در حال حاضر وجود دارد گزارش می دهد که او در رابطه با خواننده میکا سینگ. اما او نشان داد او ماندن با او تنها برای تک قرنطینه عشق.

و در حال حاضر صحبت کردن در مورد آینده اش و در حال حاضر او صحبت کرد به زوم و صحبت در مورد تمایل خود را به حل و فصل کردن دوباره و به همین دلیل او احساس می کند که واژه “مادر تنها” است توهین. صحبت کردن در مورد او مایل به حل و فصل کردن دوباره او گفت: “البته من می خواهم به حل و فصل کردن دوباره. من می خواهم بگویم که خانواده من است اولویت و ترجمه شده از کار من است. من به موفقیت دست چند بار که من می خواستم. من به خوبی انجام می دهند در زندگی من touchwood.”

او افزود: “در حال حاضر به لطف خدا من همه چیز است. پس از یک در حالی که من می خواهم به حل و فصل کردن با یک شریک زندگی خوب و نه فکر می کنم در مورد هر کسی و یا هر کسی است.” و همانطور که در بالا او همچنین روشن بودن یک مادر تنها و گفت: “این بسیار توهین به اصطلاح, و من متوجه شدم این خیلی بعد. وجود یک اصطلاح به نام مادر دوست داشتنی که این بچه ها doggers استفاده برای زنانی که سالمند به آنها متاهل و پدر و مادر تنها مادر مجرد و طلاق گرفته و آنها فکر می کنند مردم آنها را می خواهم به آن لذت ببرید با. این یک hard-hitting واقعیت جامعه ما است که من فقط کشف چند روز برگشت و من را در هم شکسته شد وقتی که من آمد به می دانم که این. این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که او مراحل از ازدواج است.”

Chahatt نگه می دارد به اشتراک گذاری عکس ها و ویدئوها بر روی او حساب رسانه های اجتماعی و بازیگر است که واقعا زیبا است. ما برای او آرزوی بهترین ها را برای آینده خود را و ما امیدواریم که همه ما می توانند یاد بگیرند که از او چه گفت!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de