مرکز نیاز به تقویت ملخ سیستم هشدار دهنده می گوید راجستان سانتی متر

مرکز نیاز به تقویت ملخ سیستم هشدار دهنده می گوید راجستان CM – اخبار

به روز شده: مه 27, 2020, 06:06 IST | سرپرستان | بمبئی

ملخ تهاجم انتظار می رود که بیشتر شدید در این سال و در چنین شرایطی ما باید برای رویارویی با این چالش با تکمیل و بهره وری Gehlot گفت:

Rajasthan Chief Minister Ashok Gehlot. Picture/Twitter Ashok Gehlot

راجستان وزیر Ashok Gehlot. عکس/توییتر Ashok Gehlot

ملخ حملات در راجستان را تبدیل شدید پس از سه دهه و از این رو وجود یک نیاز به تقویت ملخ هشدار سازمان وزیر Ashok Gehlot گفت: در روز جمعه.

پرداختن به بخش کشاورزی مقامات منطقه جمع و ملخ هشدار سازمان مقامات ویدئو کنفرانس گفت: “این بار ملخ حمله شده است کاملا متفاوت که این ملخ منتقل شده از مناطق مرزی به اجمیر جیپور کرولی, ٹونک, Dausa Sawai Madhopur و مناطق دیگر.”

“ما باید به کار راه های جدید برای کنترل آنها,” او گفت:, و اضافه کرد که نخست وزیر این توجه نیز کشیده شده نسبت به این موضوع در این ویدئو کنفرانس برگزار شد با او به تازگی. پس ملخ هشدار سازمان می آید و تحت عنوان مرکز دولت مرکزی باید تقویت آن و ارائه منابع لازم او اضافه شده است.

Gehlot در ادامه گفت که با توجه به شیوع ملخ کشاورزان در سال گذشته دچار از دست دادن بزرگ. ملخ تهاجم انتظار می رود که بیشتر شدید در این سال و در چنین شرایطی ما باید برای رویارویی با این چالش با تکمیل و بهره وری, او گفت:.

دولت وزیر کشاورزی Lalchand Kataria گفت که در آوریل 11, گروه های کوچک از ملخ رسیده راجستان پس از بیش از پاکستان است. حدود 50000 هکتار منطقه تحت تاثیر قرار شده است ، اما کشاورزان نیست رنج می برد از دست دادن زیاد به عنوان وجود دارد بدون ایستاده محصولات کشاورزی در این فصل در غربی راجستان منطقه در این زمان.

درآمد وزیر Harish چودری گفت که ملخ’ نرخ تولید مثل بسیار بالا در کشورهای آفریقایی. تعداد زیادی از ملخ در گروه های بزرگ در حال انتظار برای رسیدن به دولت, او گفت:.

وزیر امور خارجه در امور کشاورزی Bhajanlal Jatav گفت که برای اولین بار ملخ وارد بسیاری از مناطق شرقی راجستان.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im