مرکز می پرسد اپراتورهای مخابراتی Isp ها برای جلوگیری از دسترسی به ممنوع چینی برنامه های

مرکز می پرسد اپراتورهای مخابراتی Isp ها برای جلوگیری از دسترسی به ممنوع چینی نرم افزار – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 01, 2020, 12:09 IST | سرپرستان | دهلی نو

نقطه خواسته است تمام خدمات بازیکنان مطابق با سفارش و ارسال گزارش انطباق

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

وزارت ارتباطات از راه دور (نقطه) به کارگردانی اپراتورهای مخابراتی و ارائه دهندگان خدمات اینترنت برای جلوگیری از دسترسی به تمام 59 برنامه های چینی ممنوع توسط دولت با اثر فوری منابع گفت. نقطه خواسته است تمام خدمات بازیکنان مطابق با سفارش و ارسال گزارش انطباق. توسعه می آید پس از مرکز در روز دوشنبه ممنوع 59 برنامه های چینی از جمله Infinite, WeChat و UC Browser و Xiaomi Mi جامعه بیش از نگرانی های امنیت ملی به عنوان هند و چین روابط تیره و تار باقی می ماند پس از مرگ 20 سربازان هندی در Galwan دره برخورد با PLA نیروهای نظامی در شرق لاداخ.

وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات (MeitY) صادر شده و یک لیست از 59 برنامه های چینی که در حال حاضر ممنوع در کشور است. این وزارتخانه گفت که این گام برداشته شده است “از آنجا که اطلاعات معتبری که این نرم افزار مشغول به فعالیت هستند که مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی”.

چینی کوتاه-تصویری ساخت برنامه Infinite روز سه شنبه گفته است که در روند مطابق با دولت هند به منظور ممنوعیت 59 برنامه های چینی.

“دولت هند صادر کرده است به منظور موقت برای مسدود کردن از 59 برنامه های از جمله Infinite و ما در این روند مطابق با آن” Nikhil گاندی رئیس Infinite هند در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این شرکت دعوت شده برای دیدار با نگرانی دست اندرکاران دولت برای یک فرصت برای پاسخگویی و ارائه توضیحات.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im