سی دی Bipin Rawat: هندی نیروهای مسلح در آستانه تحول


ژنرال Rawat نیز رد انتقاد که نیروهای مسلح سرکوب حقوق مردم در جامو و کشمیر و گفت: مراحل مورد نیاز گرفته شده در نظر داشتن واقعیت و تهدید تروریسم در قلمرو اتحادیه

CDS Bipin Rawat. Picture/ANI

سی دی Bipin Rawat. عکس/ANI

دهلی نو: هند نیروهای مسلح در آستانه تحول رئیس دفاع کارکنان Gen Bipin Rawat گفت: در روز چهارشنبه اشاره کرد که جنگ و تروریسم مرزی باقی مانده کلیدی چالش های امنیتی رو به هند است.

ژنرال Rawat نیز رد انتقاد که نیروهای مسلح سرکوب حقوق مردم در جامو و کشمیر و گفت: مراحل مورد نیاز گرفته شده در نظر داشتن واقعیت و تهدید تروریسم در قلمرو اتحادیه.

خواسته خود را در مورد بحث نظرات که هند deradicalisation اردوگاه او گفت: آنچه که او به معنای یک طبقه بندی مردم بر اساس دیدگاه های خود و تاثیر تلاش بی امان برای deradicalise افراد جوان است.

“زمانی که من گفت: اردوهای — من به معنای گروهی از مردم است. طبقه بندی مردم بر اساس دیدگاه های خود و تاثیر تلاش بی امان برای deradicalise افراد جوان است. کلمه اردوگاه کردم اشتباه او گفت:” در طول یک جلسه تعاملی در یک کنفرانس برگزار شده توسط بار در اخبار کانال.

در یک آدرس در Raisina Dialogue ماه گذشته ژنرال Rawat گفت deradicalisation اردوگاه های عامل در کشور به عنوان لازم است برای منزوی کردن افرادی که کاملا افراطی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su