CBI پروب مورد نیاز نیست در Sushant Singh Rajput مورد: آنیل Deshmukh

CBI پروب مورد نیاز نیست در Sushant Singh Rajput مورد: آنیل Deshmukh – اخبار

به روز شده: Jul 17, 2020, 07:43 IST | Faizan خان | بمبئی

صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh می گوید: پلیس بمبئی بیش از مجهز که مسئولیت رسیدگی به حمله به این بازیگر را از مرگ در ماه گذشته

Sushant Singh Rajput with Rhea Chakraborty

Sushant Singh Rajput با Rhea Chakraborty

تقاضا برای یک اداره مرکزی تحقیقات (CBI) پروب در ارتباط با مرگ بازیگر بالیوود Sushant Singh Rajput شده است در حال رشد قوی تر روز به روز به عنوان یک کمپین رسانه های اجتماعی برای آن نیز راه اندازی شده است. پس از BJP MP Subramanyam سوامی تقاضا برای یک نوبت به بررسی این بازیگر گفته, دوست, Rhea Chakraborty نیز درخواست اتحادیه خانه وزیر Amit Shah برای آن است. ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh, اما, گفته اواسط روز بود که وجود دارد هیچ نیازی نیست برای یک نوبت به پروب و پلیس بمبئی صالح به اندازه کافی برای رسیدگی به چنین مواردی است.

چاکرابورتی که ثبت بیانیه با Bandra پلیس در دوشنبه توییتی “احترام @AmitShah آقا من Sushant Singh Rajput دوست دختر Rhea Chakraborty. از آن شده است بیش از یک ماه از ناگهانی. من ایمان کامل در دولت است. اما به نفع عدالت من درخواست شما را با دست خورده برای شروع یک نوبت به تحقیق در این زمینه است. من فقط می خواهم به درک آنچه باعث فشارهای Sushant به این مرحله. ارادتمند #satyamevajayat.”

Deshmukh, اما, گفت:, “من توییتهایی و مبارزه است. اما من فکر نمی کنم که یک نوبت پروب مورد نیاز است. به پلیس بمبئی صالح به اندازه کافی برای رسیدگی به چنین مواردی و آنها در حال تحقیق در مورد هر جنبه ای از صورت حرفه ای از جمله رقابت. همانطور که در حال حاضر ما نمی بینیم هر بازی ناپاک است. جزئیات این تحقیق به اشتراک گذاشته خواهد شد هنگامی که آن را به اتمام است.”

مناسب برای CBI پروب یا نه ؟

بازیگر Rajput گفته خودکشی در ژوئن 14 و پلیس بمبئی را پیدا کنید, هر چیزی مشکوک پریما نظر. او پس از مرگ تجزیه و تحلیل گزارش همچنین تایید اعدام. شده است وجود دارد سازگار کمپین رسانه های اجتماعی ادعا بازیگر به قتل رسید. عضو سابق پارلمان از بیهار Pappu Yadav برای اولین بار به تقاضای CBI پروب و نوشته شده است, به اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه که در پاسخ گفت که درخواست شده بود فرستاده به بخش مربوطه.

BJP MP Subramanyam سوامی نیز توییتی گفت: “من خواسته اند Ishkaran (مدافع) برای نگاه به حقایق Sushant Singh Rajput مورد مرگ و ببینید که آیا آن را یک جا مورد برای نوبت بررسی است.” او گفت که مدافع Ishkaran Bhandari است و با توجه به بخش 306 (abetment به خودکشی) و/یا 308 (مقصر قتل) از هند قانون مجازات اسلامی به عنوان خوانده شده با ماده 21 قانون اساسی قابل اجرا است.

Rhea leaves Bandra police station after questioning a few days after Rajput's suicideرئا برگ Bandra ایستگاه پلیس پس از بازجویی چند روز پس از Rajput خودکشی

با توجه به بمبئی پلیس از یک ماه تحقیق به این موضوع نشده را به جلو هر بازی ناپاک یا abetment. “ما در حال حاضر منتظر گزارش پزشکی قانونی به وضوح بیشتر. تحقیقات ما همچنان به نگاه حرفه ای رقابت زاویه” یک افسر گفت.

قبلا چاکرابورتی بود که سرزنش توسط برخی از افراد برای Rajput مرگ تا به حال نوشته شده از یک screengrab از او Instagram حساب که در آن او گفت: “l نامیده می شد یک جوینده طلا. من آرام نگه داشته. من به نام یک قاتل آرام نگه داشته. من شلخته-شرمنده. من آرام نگه داشته. اما چگونه من سکوت شما حق را به من بگویید که شما به من تجاوز و قتل اگر من نمی خودکشی @mannu_raaut? آیا شما متوجه جدیت از آنچه شما گفته اند ؟ این جنایات و قانون هیچ کس تکرار می کنم هیچ کس باید در معرض این نوع از مسمومیت و آزار و اذیت. من درخواست @cyber_crime_helpline @cybercrimeindia لطفا اقدام لازم را. به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

‘چاکرابورتی گله و شکایت نمی کند’

مقامات بمبئی سایبر شعبه گفت: اواسط روز که آنها تا به حال دریافت هر شکایت کتبی از بازیگر. گرفته اند ادراک از ارسال و بررسی آنها گفت.

این Bandra پلیس در روز پنج شنبه نیز ثبت این بیانیه ارشد pyschiatrist از Laney بیمارستان بود که در درمان Sushant Singh Rajput. تا کنون 35 اظهارات ثبت شده است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید