دوربین: سارق با پوشیدن PPE کیت فرار با 780 گرم طلا

دوربین: سارق با پوشیدن PPE کیت فرار با 780 گرم طلا – اخبار

به روز شده: ژوئیه 07, 2020, 17:45 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در این فیلم دوربین مدار بسته از سارق مسلح دیده می شود پوشیدن PPE کیت همراه با ماسک صورت و دست و دستکش به عنوان آنها رفت و در مورد سرقت جواهرات و اشیای قیمتی

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

با مستند شدن افزایش یافته است با توجه به افزایش شدید در تعداد coronavirus موارد سارق می آیند تا با ایده های منحصر به فرد برای ایجاد یک راه به بیرون از COVID-19 بحران است. در یک حادثه نامطلوب در ماهاراشترا سترا منطقه یک گروه سارق به سرقت برده نزدیک به 780 گرم (70 tolas) طلا و جواهرات از یک فروشگاه.

برای جلوگیری از گرفتار شدن پس از سرقت, سارق آمد پوشیدن PPE کیت. سرقت صورت گرفت دو روز پیش در فلتن منطقه از سترا منطقه گزارش Mumbai Mirror.

کل حادثه گرفتار در دوربین های مدار بسته نصب شده در فروشگاه. همانطور که در فیلم سارق وارد محل با شکستن فروشگاه دیوار. در این فیلم دوربین مدار بسته از سارق مسلح دیده می شود پوشیدن PPE کیت همراه با ماسک صورت و دست و دستکش به عنوان آنها رفت و در مورد سرقت جواهرات و اشیای قیمتی.

در یک مورد دیگر از سرقت در کولاپور یک فرد که برای خرید یک حلقه جدید در ازای یکی از قدیمی فرار با حلقه الماس به ارزش 61,000 تومان. در کولاپور پلیس ثبت یک مورد در برابر یک فرد ناشناس.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de