خرید رپورتاژ

گرفتن Bharti سینگ و خشن Limbachhiya در Hum Tum Aur قرنطینه – سرگرمی

انتشار: May 10, سال 2020, 16:39 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

همراه با ارائه حکایات از زندگی شخصیت ها در هوا سری از شوخی های با استعداد دو Bharati سینگ و خشن Limbachhiya با عنوان Hum Tum Aur قرنطینه معرفی شده است.

Bharti Singh and Harsh Limbachhiya

Bharti سینگ و خشن Limbachhiya

در حالی که میلیون ها نفر را تبدیل به تلویزیون خود را برای سرگرمی نیاز در زمان انزوا و منحصر به فرد برنامه نویسی با رویکرد معرفی شده برای نگه داشتن مخاطب در ارتباط با شخصیت های مورد علاقه خود را. همراه با ارائه حکایات از زندگی شخصیت ها در هوا سری از شوخی های با استعداد دو Bharati سینگ و خشن Limbachhiya با عنوان Hum Tum Aur قرنطینه معرفی شده است.

در صنعت برای اولین بار کانال را به مخاطبان یک نگاه اجمالی به قرنطینه زندگی از بازیگران از خود نشان می دهد محبوب Choti Sarrdaarni Shakti Astitva Ehsaas Kii Naati انگشت کوچک Kii Lambi داستان عشق و Pavitra Bhagya. از به اشتراک گذاری تجارب خود را پخت و پز برای هر یک از دیگر بحث در مورد مسائل جاری بازی های مجازی antakshari, رقص با هم به رفتن در بالکن خرما بازیگران’ مستند خاطرات پخش خواهد شد به عنوان قطعه در طول ساعات پر بیننده حافظه.

در حالی که انگشت کوچک دیده خواهد شد رقص دور قرنطینه بلوز موبائل lg دیده خواهد شد چک کردن در و veers و گیل و Dhillon خانواده از Choti Sardaarni نیز با هم برای تماس تصویری antakshari. علاوه بر این با Hum Tum Aur قرنطینه سخت و Bharati از طریق سرگرم کننده و شوخی را به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به مخاطبان در تجارب خود را در زمان خود به انزوا و چگونه زن و شوهر در برخورد با آنها با هم.

Manisha شارما رئیس محتوای افسر هندی توده سرگرمی Viacom18 می گوید: “در رنگ های ما به طور مداوم در تلاش برای بینندگان ما بی نظیر سرگرمی حتی در طول زمان به چالش کشیدن. بیشتر به نوآوری و تجربه و تعامل با مخاطبان ما ابداع یک قالب برای تقویت ارتباط با طرفداران وفادار با نمایش بازیگران واقعی خودشان را از طریق کوچک عکس های شرح داری و شوخی. از طریق انجمن بازیگران را در تعامل با بینندگان با در نظر گرفتن آنها را در سفر خود را قرنطینه زندگی می کند در حالی که برجسته پیام اجتماعی فاصله. اعتقاد ما این است که ما آزمون واقعی برای خدمت بینندگان ما با بهترین حتی در نامشخص حالات.”

دیدار با شخصیت های مورد علاقه شما و نزدیک هر روز در رنگ ها و VOOT! در خانه بمانند و ایمن ماندن.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im