Carrie Underwood نمی خواهید بچه ها تا زمانی که او ملاقات مایک فیشر


زن و پدر و مادر به بني اسرائيل پنج و یعقوب یکی. قبل از او بازی hitmaker گفت که او و مایک به حال ایده های مختلف در مورد خانواده زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات

Carrie Underwood and Mike Fisher

کری آندروود و مایک فیشر

کری آندروود خواننده آمریکایی نشان داده است او هرگز تصور داشتن یک خانواده قبل از او به ملاقات لیگ ملی هاکی (NHL) ستاره مایک فیشر. زن و شوهر پدر و مادر به بني اسرائيل پنج و یعقوب یکی. قبل از او بازی hitmaker گفت که او و مایک به حال ایده های مختلف در مورد خانواده زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات کرد.

در حالی که کری را دیدم هرگز خودش ازدواج و یا داشتن یک خانواده سابق بازیکن هاکی روی یخ آرزو به تکرار خود در دوران کودکی. “من هرگز خوب با افراد دیگر بچه ها. چرا من بود خوب با یکی از خود من؟” کری به نقل از به نقل از زن اول سایت.

در همین حال مایک گفت: “من با سه خواهر و برادر من و مامان بزرگ و بابا. من فقط می خواستم چیزی مشابه. من خواب دیدم از, به, بهترین, پدر, به مانند پدر من و همسر من و مادر بچه ها و [زنده] در کشور است. من همه چیز و بیشتر از من از خواب به به واقعا صادق باشم.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im