مدیر محموله آراتی کاداو در مورد اینکه چرا بالیوود نیاز به ترک به دنبال الهام از غرب

A still from Cargo

هنوز هم از محموله

انتظار طولانی بود تا فیلم علمی-فی آراتی کاداو محموله نور روز را ببیند. Vikrant Massey and Shweta Tripathi Sharma-starrer premièred at the MAMI film festival in 2019 and did the festival rounds. کاداو می گوید: «اگر برای همه گیر نبود، کارگو در چند جشنواره دیگر به نمایش در می آمد.» کاداو می گوید: «حالا که در نت فلینز افت کرده است، به بسیاری از خانه های دیگر سفر خواهد کرد.»

نویسنده-کارگردان اعتراف می کند که برای یک فیلمساز برای اولین بار یک اکران تئاتری «به رزومه شما اضافه می کند، اما با توجه به شرایط حاکم، این بهترین گزینه است». کاداو با وسواس در ژانر علمی-فی می گوید که نمی تواند به هیچ موضوع دیگری فکر کند تا اولین بازی خود را انجام دهد. “داستان های علمی تخیلی به طور طبیعی به من می آید. در هشت سال اخیر من روی آن فیلم های کوتاه می نویسم و می سازم.»

جریان در نت فلی از ۹ سپتامبر، کارگو حول یک شیطان می چرخد که بر روی یک سفینه فضایی کار می کند تا به خدمات انتقالی پس از مرگ به همراه یک فضانورد کمک کند. او می گوید: «یک سفینه فضایی هر روز به زمین نزدیک می شود و مردگان مانند محموله به یک پس از زندگی حمل می شوند. آنها باید از مهاجرت عبور کنند، از هویت خود دست بکشند، خاطراتشان پاک شود و از دارایی های دنیایی دست بکشند تا زندگی جدیدی را آغاز کنند.»

Arati Kadav

اگرچه فیلم های علمی فی بزرگترین ناخالص در هالیوود هستند، بالیوود هنوز هم به دور از این ژانر شیعه است. او می گوید: «امیدوارم تولیدکنندگان بیشتری از پروژه های علمی-فی حمایت کنند. با توجه به جلوه های ویژه، بودجه فیلم شلیک می کند که باعث می شود بیشتر تهیه کنندگان دور بمانند.» دلایل کاداو می افزاید که معیار سوژه های علمی-فی هندی هنوز در اطراف هالیوود باقی مانده است که الهام بخش فیلم هایی در مورد ابرقهرمانان است. “به جای اینکه به دنبال الهام از غرب، ما نیاز به قرعه کشی از فرهنگ عامه هند است. موضوعات کافی برای جلب الهام و بافتن داستانی در مورد جهان های دیگر وجود دارد.» فیلمساز در حال حاضر در حال کار بر روی دو فیلمنامه دیگر در اطراف یک موضوع است.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار