گرفتن همه توجه Kapilakshi رسیده است سردستهزنان خواننده اپرا با هدف بالیوود

گرفتن همه توجه Kapilakshi رسیده است سردستهزنان خواننده اپرا با هدف بالیوود – سرگرمی

انتشار: Jun 16, 2020, 13:00 IST | همکاری محتوا | بمبئی

ما نمی شود شگفت زده اگر او باعث می شود آن را حتی در بالیوود برای او که در حال حاضر در حال آماده شدن برای با او برجسته ایمان در کار و استعداد او است.

Kapilakshi Malhotra

Kapilakshi Malhotra

به عنوان یک مدل و بازیگر رسیده است که با تکان دادن پرچم خالص استعداد بالا در آسمان است.

که از هیچ فیلم و یا مدل سازی زمينه و هنوز هم مدیریت را به نام او تعداد در لیست نخبگان از ضربه بازیگران تنها با اولین فیلم خود را چیزی است که ما با افتخار می گویند در مورد یک بازیگر و مدل Kapilakshi Malhotra. این جوان احساس متعلق به جیپور راجستان است و فقط 24 سال سن. متولد در سال 1996 در اکتبر 15th, Malhotra زندگی را تغییر زمانی که او متوجه شد او دارای استعدادهای طبیعی به عنوان یک هنرمند و این اعتقادات خود را حتی قوی تر برای ساخت یک حرفه ای در صنعت سرگرمی و حرکت به بمبئی.

پس از تکمیل مطالعات خود را اولین چیزی که رسیده بود به سعی کنید دست خود را به عنوان یک مدل اما برای دریافت بر روی سطح شیب دار او برای اولین بار ساخته شده افسانه هیکل برای خودش تبدیل شده است که سران بسیاری از این خانه به او فرصت طلایی برای کار با بهترین طراحان کشور ما و حتی فراموش کاتالوگ شاخه با آنها.

آن را در طول سفر خود را به عنوان یک مدل است که Malhotra فکر به طور همزمان تیز کردن مهارت های خود را به عنوان یک هنرپیشه و بنابراین او پیوست و تئاتر. او سخت کار کردن و پشتکار پرداخت می شود زمانی که او امتحان برای یک فیلم تلوگو و حتی رو به عنوان بازیگر زن اصلی رهبری از فیلم است. “Prema Pipasi” است او اولین فیلم اما با نگاه کردن به عملکرد خوب آن را دشوار می شود برای یکی به این باور است که. او عمل کرده است به طوری حرفه ای در فیلم است که مردم نه فقط در Tollywood, صنعت, اما در سراسر فیلم دیگر صنایع نیز او را ستایش می عملکرد استثنایی.

اما برای افزایش مدل های وجود دارد خارج وجود دارد Malhotra تا به برخی از مهارت های ضروری برای به اشتراک گذاری است که می تواند کمک به آنها را ساخت حرفه ای خود را به عنوان یک مدل حرفه ای است که کمک کرد تا حرفه خود را به عنوان به خوبی تا حالا.

• ارتباط خود را قوی تر: مبتدیان ممکن است خالی در مقابل از مخاطبان بزرگ و یا در مقابل عکاسان می گوید Malhotra. و از این رو او نشان می دهد مدل های خود را با سنگ تیز کردن ارتباطات و مهارت های گوش دادن آنقدر قوی است که آنها راحت ارتباط برقرار کردن با هر کسی در مقابل آنها.
• برای بیشتر شبکه: شبکه یکی از ضروری ترین چیز برای مدل معتقد است Malhotra. او می گوید که ساخت روابط خوب و اتصالات با ادارات و عکاسان می تواند کمک به ایجاد یک تصویر خوب از ایشان است که می تواند کمک به آنها را به کار بیشتر.
• آماده سازی کلیدی است: به عنوان به زودی به عنوان یکی متوجه می شود رویای خود رسیده نشان می دهد برای شروع به آماده شدن برای آن در اوایل زندگی است. او خواستار دختران به شروع کار بر خود با رسیدن به خوبی باب روز شکل برای دریافت راحت تر در برقراری ارتباط بهبود پس راه خود را از راه رفتن ایستاده, نما, و غیره. و مهمتر از همه به می دانم که چگونه به انجام خود.

فوق چند مهارت & مختلف دیگران چه Malhotra آموخته از طریق سفر خود را از مدل سازی. این تحت فشار قرار دادند و او اعتقاد به سطوح بالاتر به روی لئامت دادن در بازیگری به او اعتماد به نفس و ایستادگی در مقابل مردم و دیگر افراد برجسته از صنعت است.

ما نمی شود شگفت زده اگر او باعث می شود آن را حتی در بالیوود برای او که در حال حاضر در حال آماده شدن برای با او برجسته ایمان در کار و استعداد او است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de