سروان. Satyam Thakur: واقعی الهام بخش برای بسیاری از طی این همه گیر و گرفتاری

سروان. Satyam Thakur: واقعی الهام بخش برای بسیاری از طی این همه گیر و گرفتاری – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 21 مه سال 2020, 16:57 IST | همکاری محتوا |

Satyam محبوب به نام “Satyam بهایی” توسط همکار خود روستاییان است. او حک شده خود را در تو رفتگی در دیوار در رهبری جوانان است و یکی از محبوب رهبران آنها

این Covid-19 گرفته شده تلفات در هر یک از ما. این وضعیت در حال تبدیل شدن به بدترین طول گذشت هر روز. این محروم هستند که بیشتر تحت تاثیر قرار با توجه به مستند. دولت ساخت تمام راه های ممکن برای رسیدن به آرامش برای این مردم. بسیاری از سازمان های غیر دولتی مشاهیر و همچنین نوع دل مردم هستند و خدمت به نیازمندان است. یک چنین شجاع و قلب و خیرخواه است که از جعبه برای خدمت به فقرا ، بله او این است که هیچ یک دیگر از سروان. Satyam Thakur!

آنها می گویند, “او می دهد که می شود دو بار!” Cpt. Satyam است لذتبخش خدمت مهاجران و قطعا کشور ما افتخار است.

دیدار با عالی شخصیت سروان. Satyam Thakur

که از یک تحصیلکرده خانواده از Vangaon در پلقر منطقه ماهاراشترا, Satyam در سن بسیار جوان بود مجذوب نسبت Rajeev گاندی افکار. او تحصیلات خود را تکمیل از Dahanu (Maharashtra) و بیشتر نقل مکان کرد و به ایران اظهار داشت: برای آموزش پرواز . پس از اتمام او به عنوان یک خلبان تجاری .

دستیابی به چنین موفقیت بزرگی بود واقعا proudest لحظه برای خانواده اش و روستاییان بیش از حد. اما Satyam یک پسر از خاک که ریشه گیر هستند به خوبی خود را آغاز. به نظر او مردم خود را به عنوان ثروت واقعی. به جای پول در خارج از کشور او بازگشت به سرزمین مادری خود را برای خدمت به مردم خود.

Satyam محبوب به نام “Satyam بهایی” توسط همکار خود روستاییان است. او حک شده خود را در تو رفتگی در دیوار در رهبری جوانان است و یکی از محبوب رهبران آنها.

غیر از اینکه روت خلبان, Satyam نیز رئیس جمهور از جوانان هند کنگره پلقر منطقه. تحت هدایت آقای Satyajit Tambe, دولت, رئیس جمهور IYC کاپیتان Satyam است kindheartedly خدمت و کمک به مردم خود را از هسته است.

کاپیتان Satyam: قهرمان واقعی – سرباز واقعی در برابر این بیماری همه گیر.یک گروه از کارگران مهاجر رسیده vangaon. زمانی که Satyam Thakur آمد به دانستن در مورد وضعیت دشوار پناهجویان او به تصویب چندین کارگران و خانواده های آنان است. آنها زندگی با او را مثل خانواده با ارائه وعده های غذایی آنها با او باقی ماند در طول مستند و او نیز مرتب برای اتوبوس و قطار خود را به کشورهای مربوطه.

او نزدیک شد و توسط کارگران مهاجر از Jharkhand گیر نزدیکی بیسر است که بسیار نزدیک از روستای خود Vangaon. او بلافاصله ارتباط برقرار کردن با هر دو دولت های ایالتی ماهاراشترا و Jharkhand و مدیریت امن و صاف سفر برای مهاجران به خانه خود را.
در روستای خود او را دیدم بسیاری وجود دارد که نمی توانیم یک وعده غذایی در هر روز است. او در زمان بیشترین مراقبت از چندین خانواده و مرتب Jeevan بسته بندی مواد غذایی ضروری خواهد شد که تا 30 روز باید پر شود پس از آن.

Satyam بودن یک نظم خلبان نیز حفظ پاکیزگی و زیر اجتماعی فاصله هنجارهای خود را پر. او همچنین گسترش آگاهی در میان روستاییان برای حفظ بهداشت و سلامت در حالی که خدمت به وعده های غذایی به مهاجران.

خون وضعیت بحران تحریک در دولت جایی Satyam selflessly کمک بسیج اهدا کنندگان خون به بیمارستان با در نظر گرفتن 5 اهداکنندگان در یک زمان به 25کیلومتر دور بیمارستان. همچنین برای بانوان باردار او رفاه هموطنان خود!

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>