نمی توانید اجازه دهید مردم را با دروغ: Aravinda د سیلوا در سال 2011 WC رفع ادعا

نمی توانید اجازه دهید مردم را با دروغ: Aravinda د سیلوا در سال 2011 WC رفع ادعا – ورزشی

به روز شده: Jun 22, 2020, 14:37 IST | سرپرستان | کلمبو

سابق SLC رئیس انتخاب گفت: افسانه مانند Sachin Tendulkar که برنده ازدواج خود در جام جهانی در سال 2011 سزاوار احترام

Aravinda de Silva

Aravinda de Silva

سریلانکا پنبه حلاجی شده افسانه Aravinda de Silva گفته است که ادعاهای ساخته شده توسط کشور سابق وزیر ورزش Mahindananda Aluthgamage که سال 2011 نهایی جام جهانی ثابت شد هستند “نهفته است”. اما او خواست بین المللی کریکت شورای هیئت کنترل کریکت در هند و سریلانکا از کریکت برای راه اندازی یک بررسی.

“ما نمی توانیم اجازه دهید مردم دور تمام وقت با دروغ است. من درخواست همه ICC BCCI و SLC به بررسی این بلافاصله” سیلوا گفت: سریلانکا روزنامه ساندی تایمز.

سابق SLC رئیس انتخاب گفت: افسانه مانند Sachin Tendulkar که برنده ازدواج خود در جام جهانی در سال 2011 سزاوار احترام و به همین دلیل این وظیفه دولت هند و BCCI برای شروع یک طرف پروب.

“درست مثل ما گرامی ما جام جهانی, پیروزی, بازیکنان مانند Sachin (د) گرامی این لحظات برای بقیه زندگی خود را. من فکر می کنم به نفع Sachin و میلیون ها نفر از طرفداران کریکت در سراسر هند آن را وظیفه دولت هند و هیات کریکت برای شروع یک تحقیق بی طرفانه برای دیدن اینکه آیا آنها موفق به کسب یک ثابت جام جهانی” de Silva گفت.

“زمانی که اتهامات جدی مانند اینها که ساخته شده آن را تحت تاثیر بسیاری از مردم است. در این مورد نه تنها ما انتخاب بازیکنان و مدیریت تیم اما هند کریکت که deservingly موفق به کسب عنوان قهرمانی جهان. ما نیاز به پاک کردن این یک بار و برای همه برای خوب بیشتر از این بازی عشق ما,” او اضافه شده است.

Aluthgamage قبلا در مصاحبه ای اعلام کرد که بازی که هند برنده در Wankhede ورزشگاه در بمبئی در سال 2011 شد “ثابت شده است.”

“2011 کریکت نهایی جام جهانی ثابت شد. من ایستاده آنچه من می گویم. آن صورت گرفت زمانی که من وزیر ورزش” Aluthgamage گفت سریلانکا خروجی newsfirst.lk.

“اما من نمی خواهید به فاش کردن جزئیات به خاطر کشور است. بازی مقابل هند در سال 2011 بازی ما می تواند برنده شد ثابت شده است.

“من می گویم این کار را با مسئولیت و من می آمد رو به جلو برای یک بحث است. مردم نگران آن است. من نمی شامل اطفال در این. “با این حال گروه های خاصی بودند قطعا درگیر در رفع این بازی,” او اضافه شده است.

سابق سریلانکا کاپیتان کومار Sangakkara و Mahela Jayawardene هر دو در پاسخ به Aluthgame نظر کرد و گفت: این اتهامات درست نیست و همچنین خواستار مدارک و شواهد.

در ضمن سریلانکا وزارت ورزش نیز راه اندازی شد یک پرس و جو به بازی-رفع اتهامات با توجه به سال 2011 نهایی جام جهانی. ویژه تحقیقات واحد از وزارت خواهد بود به دنبال این موضوع است.

در آوریل 2, 2011 در هند به دست آورده بود خود را دوم ODI جام جهانی عنوان, در heroics از Gautam Gambhir و سپس کاپیتان MS Dhoni. پنبه حلاجی شده برای اولین بار, سریلانکا, ارسال شده در, فرمانده کل 274/6 در 50 اور با Mahela Jayawardene (103*) کوبیدن یک شکست نخورده تن است.

تعقیب هدف, نیم قرن از Gambhir (97) و Dhoni (91*) کمک کرد تا این تیم بیش از این خط با 10 توپ به یدکی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de