‘نمی توانید اجازه دهید یکی دیگر از سال 1984 اتفاق می افتد نه ما دیده بان’ دهلی نو می گوید HC در خشونت

‘نمی توانید اجازه دهید یکی دیگر از سال 1984 اتفاق می افتد نه ما دیده بان’ دهلی نو می گوید HC در مورد خشونت – اخبار

منتشر شده در تاریخ: فوریه 26, 2020, 16:13 IST | ANI | دهلی نو

تاکید بر نیاز به بازسازی اعتماد به نفس بالا دادگاه گفت که این زمان برای رسیدن به مردم و اطمینان را به آنها بدهیم.

Firefighters stand near a fire rescue vehicle as they douse burnt-out tyre market premises. (Photo: AFP)

آتش نشانان ایستاده در نزدیکی یک آتش سوزی خودرو امداد و نجات به عنوان آنها douse سوخته تایر بازار محل. (عکس: AFP)

دهلی نو: دادگاه عالی دهلی نو روز چهارشنبه ابراز نگرانی از خشونت در شرق دهلی نو گفت که آن را می توانید اجازه دهید یکی دیگر از ضد شورش مثل یک در سال 1984 اتفاق می افتد در زیر آن را تماشا کنید.

یک بخش از نیمکت عدالت S Muralidhar و عدالت Anup Jairam Bambani نیز خواسته برخی از بالاترین کارمندان در دولت و دولت مرکزی شخصا به دیدار با قربانیان و خانواده های آنها و قرار است این موضوع برای جمعه. “ما نمی توانیم اجازه دهید یکی دیگر از 1984 سناریو (anti-سیک شورش) اتفاق می افتد در این کشور دوباره. نه تحت تماشای این دادگاه” نیمکت گفت.

دادگاه همچنین ابراز نگرانی از گزارشها در مورد کشته شدن یک اداره اطلاعات (IB) افسر خشونت در شمال شرق دهلی نو نامیده می شوند و آن را “بسیار مایه تاسف است”. آن را نیز کارگردانی به راه اندازی خط تلفن میز برای کمک فوری به قربانیان و کارگردانی که آمبولانس خصوصی باید فراهم شود برای عبور امن از قربانیان است.

تاکید بر نیاز به بازسازی اعتماد به نفس بالا دادگاه گفت که این زمان برای رسیدن به مردم و اطمینان را به آنها بدهیم. “این باید انجام شود در اسرع وقت گفت:” نیمکت. دادگاه همچنین کارگردانی به راه اندازی پناهگاه برای قربانیان با امکانات اولیه مانند پتو و داروها و مواد غذایی و بهداشت در جای پای جنگ و گفت که شب پناهگاه و جامعه در سالن نیز باید مورد استفاده قرار گیرد برای همان.

دادگاه عالی نیز منصوب مدافع Zubeda بگوم به عنوان amicus curiae به هماهنگی بین قربانیان و سازمان های مختلف در زمینه های مربوط به کمک های پزشکی و عبور امن از قربانیان. این دادگاه در حالی که از شنیدن یک درخواست به دنبال دستورالعمل به پلیس دهلی به ارائه کمک های پزشکی به زخمی در خشونت نیز قدردانی چگونه سریع پلیس دهلی عمل کرده است.

بیست نفر کشته شده اند در حالی که صدها نفر دیگر مجروح شدند در خشونت گرفت که در شمال شرقی دهلی نو بین دو جناح بیش از تابعیت متمم قانون (CAA) روز دوشنبه و سه شنبه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de