جشنواره فیلم کن سال 2020: معتبر جشنواره won’t go مجازی برگزارکنندگان به دنبال جایگزین

جشنواره فیلم کن سال 2020: معتبر جشنواره won’t go مجازی برگزارکنندگان به دنبال جایگزین – سرگرمی

منتشر شده در مارس 11, 2020, 16:43 IST | سرپرستان |

جشنواره فیلم کن سال 2020 ممکن است اتفاق نمی افتاد با توجه به شیوع کروناویروس اما آن را نمی خواهد برود مجازی به عنوان برگزارکنندگان به دنبال جایگزین!

Picture Courtesy: Mid-day Archives

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

با تلخ احتمال برگزاری یک نسخه فیزیکی از جشنواره فیلم کن در این سازمان مشغول هستند و به دنبال جایگزین است. آنها برنامه ریزی برای میزبان نمایش فیلم در فیلم گلشیری بعد از این سال.

جشنواره برگزارکنندگان را به پرده انتخاب فیلم در اوایل ماه ژوئن و همکاری با چندین جشنواره از جمله ونیز در حال حاضر برخی از فیلم, گزارش variety.com.

“از امروز یک نسخه فیزیکی پیچیده به نظر می رسد به سازماندهی بنابراین ما در حال رفتن به جلو با اعلام فیلم از (اولیه رسمی) انتخاب در آغاز ماه ژوئن گفت:” یک سخنگوی این جشنواره است.

سخنگوی تایید آنچه در جشنواره کن’ مدیر تیری Fremaux مشترک طی مصاحبه ای با صفحه نمایش روزانه.

به جای رفتن برای مجازی جشنواره کن خواهد بود سازماندهی یک “نقل و انتقال در خارج از دیوار (کن) در همکاری با سقوط جشنواره” سخنگوی ذکر شده است. این شامل ونیز و آنها در حال حاضر آغاز مذاکرات با برگزارکنندگان جشنواره و سینما.

ماه گذشته مشخص شد که این جشنواره برگزار خواهد شد در ماه ژوئن با توجه به در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر. همچنین گزارش شده است که این سازمان مشغول بررسی گزینه های مختلف برای انجام این جشنواره بعد از این سال.

در ضمن Fremaux به اشتراک گذاشته شده است به جای انتشار لیست کامل از انتخاب رسمی از جمله از رقابت و سازمان ملل متحد خاصی توجه او قرار داده خواهد شد یک لیست از فیلم هایی که قرار بود برای آزادی “در بین در حال حاضر و در بهار آینده”. این فیلم داده خواهد شد و یک “جشنواره کن سال 2020” برچسب.

این “برچسب” فیلم خواهد شد به نمایش در جشنوارههای تورنتو دوویل, آنگولم, سن سباستین, New York, بوسان و جشنواره لومیر.

فرآیند انتخاب برای سال آینده جشنواره شروع خواهد شد بعد از این سال. فیلم که انتخاب شدند برای این نسخه و تاخیر در انتشار یک سال در نظر گرفته خواهد شد برای 2021 edition.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im