کانادا PM جاستین ترودو را بازیابی از coronavirus

کانادا PM جاستین ترودو را بازیابی از coronavirus – اخبار

انتشار: Mar 29, 2020, 16:19 IST | AP |

جاستین ترودو ارائه شده است روزانه اخبار کنفرانس ها در خارج از محل اقامت خود را در حالی که در خود به انزوا با سه فرزند خود را

Sophie Gregoire Trudeau

سوفی Gregoire ترودو

اتاوا: نخست وزیر کانادا جاستین ترودو را روز شنبه گفت که او از بهبود حال بیمار از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

“من احساس بسیار بهتر” سوفی Gregoire ترودو گفت: در بیانیه ای در رسانه های اجتماعی. او گفت که او دریافت, ترخیص کالا از دکتر و اتاوا بهداشت عمومی. ترودو اعلام کرد که در مارس 12 که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus پس از او بیمار پس از بازگشت از سفر به لندن است.

نخست وزیر و خانواده اش شده اند در خود انزوا در خانه پس از آن. او و سه فرزند خود را نشان نمی دهد علائم.

جاستین ترودو ارائه شده است روزانه اخبار کنفرانس ها در خارج از محل اقامت خود را. او گفت شنبه که همسر خود را در فرم خوب. “از ته قلب من, من می خواهم به می گویند با تشکر از شما به هر کسی که به من رسیده است با آرزوهای خوب. و به هر کسی که رنج می برد در حال حاضر من به شما ارسال all my love,” او گفت:.

نخست وزیر پیشنهاد کرد روز شنبه که او را به ادامه کار از خانه به عنوان مثال مجموعه برای افرادی که در حال خواسته به ماندن در خانه.

انتاریو و کانادا و پرجمعیت ترین استان در همین حال روز شنبه گفت که آن را منع تجمعات از پنج نفر یا بیشتر. منظور موثر بود بلافاصله و به جای یکی که ممنوع وقایع عمومی از بیش از 50 نفر است. آن را نمی شود به خانواده ها با پنج یا بیشتر مردم و مجالس ترحیم مجاز خواهد بود با حداکثر 10 نفر در یک زمان.

انتاریو برتر داگ فورد گفت: اگر این ویروس به متوقف اقدامات فوق العاده مورد نیاز برای اطمینان فیزیکی فاصله. این استان در حال حاضر بسته شده همه غیر ضروری خدمات.

کانادا دارای بیش از 5,616 تایید coronavirus موارد از جمله 61 مرگ و میر. حدود 445 نفر بهبود یافته اند.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>