خرید رپورتاژ

می توانید buy me love – اخبار

به روز شده: Feb 16, 2020, 07:59 IST | سازمان |

یک مرد از کانزاس ارائه Rs 17 لاخ به کسی که به او کمک خواهد کرد پیدا کردن دوست دختر

Jeff Gebhart even has a website where he has listed out terms of agreement for interested 'cupids'. Pics/Facebook

جف Gebhart حتی یک وب سایت که در آن او ذکر شده است از شرایط توافق نامه برای علاقه مند ‘عشق’. عکس/Facebook

یک کارآفرین جف Gebhart از Prairie Village, کانزاس مایل به پوسته از $25,000 (R17 لاخ) در بازگشت برای یک دوست. او وعده داده شده به پرداخت پاداش عظیم برای هر فرد است که می تواند کمک به او را در جستجوی خود را برای یک عاشق.

Jeff Gebhart even has a website where he has listed out terms of agreement for interested 'cupids'. Pics/Facebook

“من تنها و من نمی خواهم برای رفتن به عقب به حالت عادی مبتنی بر برنامه دوستیابی چیزهای گفت:” 47 ساله Gebhart در استقبال از سایت جدید DateJeffG.com. تبلیغ بر روی آن نیز به وعده کمک مالی اضافی $25,000 به محلی بدون کشتن حیوانات پناهگاه. این حرکت احتمالا با الهام از عشق خود را برای سگ خود را, توپچی.

Jeff Gebhart even has a website where he has listed out terms of agreement for interested 'cupids'. Pics/Facebook

Gebhart است خجالتی نیست در مورد ذکر اعتبار خود را در وب سایت خود را. مشخصات خود را می گوید او 5 فوت 7 اینچ قد وزن حدود 72 کیلوگرم و دارای 9 درصد BMI (شاخص توده بدن). آن را نیز آشکار میسازد که او هرگز ازدواج است و بدون فرزند.

Jeff Gebhart even has a website where he has listed out terms of agreement for interested 'cupids'. Pics/Facebook

“من اجرا کردم با گاو در اسپانیا شروع به پریدن کرد از چند هواپیما و شناخته شده اند به اسنوبرد پوشیدن من صورتی اسم حیوان دست اموز لباس” او bragged در این بخش به نام بزرگ زندگی در وب سایت خود را. شرایط عجیب و غریب, توافق دولت است که تمام متقاضیان باید از سن قانونی و متولد زن. زندگی واقعی کوپید دریافت پول نقد در پنج اقساط مساوی پس از او و آینده اش دختر مدیریت به تاریخ برای یک سال.

در حال بیگانگان برای واقعی ؟ آمریکایی ها می خواهند بدانند

Are aliens for real? Americans want to know

دولت در بریتانیا است که در روند declassifying بالای آن-راز بشقاب پرنده ها فایل های به طوری که عموم مردم قادر خواهد بود به آنها دسترسی داشته باشید. یک بررسی انجام شده توسط Piplsay یک مصرف کننده شرکت تحقیقاتی در آمریکا نشان داد که 61 درصد از پاسخ دهندگان در آن بررسی می خواهیم دولت ایالات متحده را به انجام همان. مشابه تعداد زیادی از مردم 58 درصد نیز گفت که آنها بر این باورند که دولت آمریکا به بررسی زندگی فرازمینی به طور فعال. بسیاری از پاسخ دهندگان نزدیک به 40 درصد معتقد بودند منطقه 51 یک محل که در آن “راز بیگانه ماموریت’ انجام شده است. منطقه 51 یک هواپیما تست زمین که فکر می کنم برخی از نیرنگ به پنهان کردن خود واقعی هدف.

Tot برای تات

مایا دریاچه ارومیه از شهر Tengen است اثبات می شود یک استعداد هنرمند خال کوبی. او برای اولین بار گذاشته دست خود را بر روی یک تفنگ تاتو در سن دو. او خود در جدول پدر و مادر او tattoo studio, Psyland 25.

Maya Lu at work. Pic/Lily Lu, Youtube
مایا Lu در محل کار. عکس/لیلی Lu, یوتیوب

“این فقط به عنوان طبیعی به عنوان نقاشی بر روی کاغذ به او گفت:” لیلی لو مایا غیر دودویی پدر و مادر به جم را فشار دهید. Lu نیز در مایا اولین مشتری او به عنوان شتاب در پدر و مادر او را با یک تفنگ تاتو زمانی که او یک کودک بود. Lu و سپس به او کمک کرد تا با نشان دادن او چگونه با خیال راحت با استفاده از یک تفنگ تاتو. در حال حاضر مایا می تاتو مردم خودش را بدون هر گونه کمک. “من همیشه به او را به انجام هر آنچه که او احساس می کند مانند و به دنبال رویاهای خود را” اضافه شده Lu.

Maya Lu at work. Pic/Lily Lu, Youtube

مایا یک مودی هنرمند تاتو کار می کند و وقتی که او می خواهد. “من دوست دارم میمون ها و به کار با سوزن است. من امیدوارم که من پیدا کردن افرادی که می خواهید برای دریافت بزرگ میمون ها انجام می شود”
او گفت:.

آتش سوزی در کوه

Fire in the mountain

یک آبشار در پارک ملی یوسیمیتی آمریکا زمانی که در معرض نور آفتاب به نظر می رسد مانند گدازه جریان پایین سنگ. آن شده است با نام مستعار Yosemite firefall توسط گردشگران بازدید از سایت. عکس/Cibin جورج Facebook

سونیا اسکیت باز pup

Sonya, the skater pup

پنج سال بولداگ فرانسوی سونیا است گرفتن کره چشم با او صاف مهارت های اسکیت خود را. این ویدئو آپلود شده توسط صاحب او دیمیتری از روسیه جمع آوری شده lakhs از نمایش در یوتیوب.

مادر, هشدار

Hot mum alert

یک مرد 43 ساله, مادر, Kevin دیاز از کالیفرنیا در حال ساخت امواج در رسانه های اجتماعی برای جوان به نظر می رسد و جذاب بدن. او است که اغلب اشتباه گرفته بودن او 19 ساله دختر خواهر. آخرین ارسال در Instagram بیش از 5000 دوست دارد. عکس/@joleendiaz, Instagram

مرد تنها غذای سگ برای 30 روز

Man eats only dog food for 30 days

مدیر عامل یک سگ غذا شرکت میچ Felderhoff خوردند جز غذای سگ برای یک ماه. او می خواست نشان دهد که اگر سگ رفتار شد برای مصرف انسان مناسب صاحبان حیوان خانگی می توانید مطمئن باشید که آن را خوب برای سگ خود را.

زن گفت: ‘هیچ’ به آب برای یک سال

Woman said 'no' to water for a year

سوفی Partik است یک متخصص تغذیه گفت که او نشده مصرف آب هر یک برای یک سال. او همچنین گفت که در دراز مدت خشک سریع کمک کرده است و بهبود سلامت کلی. او تنها مصرف آب را با خوردن میوه ها و سبزیجات است.

برخی از کوکی ها لطفا ؟ دختران پول نقد در stoners

یک گروه از کارآفرینی پیشاهنگی دختران هوشمندانه راه اندازی فروشگاه سمت راست در خارج از درمانگاه شاهدانه در شیکاگو است. آنها موفق به فروش صدها جعبه امضای خود را کوکی ها به مشتریان است که احتمالا دودی علف های هرز و گرسنه بودند به عنوان یک نتیجه از آن است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im