خرید رپورتاژ

می تواند 4 ماهه بود به تظاهرات?’ SC طول می کشد cognisance نوزاد را از مرگ در شاهین باغ – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 10, سال 2020, 15:28 IST | PTI | دهلی نو

وکیل عمومی Tushar مهتا گفت: این درست نیست که افراد زیر سن قانونی مانند 4 ماهه نوزاد باید انجام شود به اعتراض سایت.

The top court issued notices to the Centre and the Delhi government seeking their responses on the issue. (Photo: PTI)

بالا دادگاه با صدور اعلامیه به مرکز و دولت دهلی نو به دنبال پاسخ خود را در مورد این مسئله. (عکس: PTI)

دهلی نو: دادگاه عالی روز دوشنبه صورت گرفت تا این موضوع از یک نوزاد در حال مرگ در بازگشت به خانه از شاهین باغ که در آن پدر و مادر خود را گرفته بود او را به ادامه تظاهرات علیه شهروند متمم قانون (CAA).

یک نیمکت به ریاست رئیس دادگستری S A Bobde در زمان قوی استثنا برای برخی از وکلا مخالفت دادگاه مصرف suo motu (در خود) cognisance از این موضوع.

“می توانید یک 4 ماهه کودک بود در این تظاهرات” نیمکت خواسته حقوقدانان از ظاهر شدن در این موضوع است. وکیل عمومی Tushar مهتا گفت: این درست نیست که افراد زیر سن قانونی مانند 4 ماهه نوزاد باید انجام شود به اعتراض سایت. دادگاه راس در زمان suo motu cognisance از موضوع های زیر یک نامه نوشته شده به آن توسط یک ملی شجاعت برنده جایزه ذن Gunratan Sadavarte که گفت که افراد زیر سن قانونی بود محروم از شرکت در هر نوع اعتراض و اضطراب.

بالا دادگاه با صدور اعلامیه به مرکز و دولت دهلی نو به دنبال پاسخ خود را در مورد این مسئله. نیمکت نیز متشکل از قضات B R Gavai و Surya کانت ابراز غم و اندوه بیش از دو وکلا که ساخته شده بیانیه ای که کودکان شرکت کننده در این تظاهرات شده اند دوبله به عنوان ‘پاکستان’ و ‘anti-اتباع در مدارس.

“ما نمی خواهیم مردم را به استفاده از این پلت فرم بیشتر به ایجاد مشکلات” نیمکت گفت: ابراز ناخشنودی که وکلا بودند و انحراف از موضوع اصلی آن گرفته شده cognisance از.

“ما با توجه به هر دو کا یا NRC. ما با توجه به موارد نقض حقوق بشر مانند پاکستان پرتاب در مدارس نیمکت گفت. نیمکت روشن ساخته است که آن را خفقان کسی صدای.

“ما در حال خفقان هر صدا. این است که به درستی تشکیل suo motu دادرسی توسط دادگاه عالی هند” نیمکت گفت. دو حقوقدانان گفت: آنها به دنبال مداخله از طرف روزنامه نگار و فعال جان Dayal و یک زن که مادر دو فرزند است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im