تماس با خارج از فصل یک گزینه نیست: La Liga رئیس

تماس با خارج از فصل یک گزینه نیست: La Liga رئیس – ورزشی

به روز شده: Apr 24, 2020, 14:49 IST | سرپرستان | مادرید

اسپانیا فوتبال صنعت یکی از بسیاری از آمار COVID-19 همه گیر و مانند هر بخش گام های بعدی بستگی به توصیه مقامات بهداشتی

La Liga chief Javier Tebas

La Liga رئیس خاویر Tebas

لیگ اسپانیا LaLiga جمهور خاویر Tebas روشن ساخته است که لغو 2019/20 فصل یک گزینه نیست و آنها در حال بررسی گزینه های مختلف و حالات به وضعیت توسعه در میان مداوم شیوع رمان coronavirus. اسپانیا فوتبال صنعت یکی از بسیاری از آمار COVID-19 همه گیر و مانند هر بخش گام های بعدی بستگی به توصیه مقامات بهداشتی. “Nulling و دفع ادرار نجومی است نه یک گزینه روی میز است. اما ما در حال بررسی سناریوهای متعدد مانند چه اتفاقی می افتد اگر ما بازی در پشت درهای بسته چه اتفاقی می افتد اگر ما بازی با جمعیت و چه اتفاقی می افتد اگر بازی نمی بازی” Tebas خبرنگاران در مکالمه تصویری.

“ما باید در تمام امکانات, اما ما در حال کار به سمت یک وضعیت که در آن ما کامل نمی شود. “ما به دنبال برای اطمینان از بهترین شرایط بهداشتی برای بازیکنان برای زمانی که آنها از سر آموزش و ما به دنبال کاهش خطر اقتصادی است. “این یک بیماری همه گیر بهداشت بلکه اقتصادی همه گیر,” او اضافه شده است.

لیگ جمهور ارائه آمار و ارقام برای هر یک از این شرایط ترسیم که برآورد کل هزینه های اقتصادی برای از سرگیری فصل خواهد بود 1bn یورو است. اتمام فصل در پشت درهای بسته خواهد منجر به ضرر و زیان از 300m یورو و این امر می تواند 150 یورو برای از سرگیری آن با طرفداران پس از این تاخیر. در احتمال منطبق بودن از سر گرفته و در پشت درهای بسته Tebas گفت: “ما نمی خواهد که طرفداران تا مقامات بهداشتی آن را اجازه می دهد. این تصمیم بستگی ندارد LaLiga یا باشگاه. ما می دانیم که آن می تواند بر آینده فصول بنابراین ما در حال محاسبه پتانسیل تاثیر است.”

Tebas توضیح داد که LaLiga است و با توجه به همه جزئیات ظریف است که سناریوهای مختلف می تواند مستلزم مانند اینکه آیا یا نه مسابقات برگزار می شود در حد معمول استادیوم با توجه به برنامه ریزی نوسازی آثار نیاز به گسترش بازیکن قرارداد در حال بررسی هزینه ها با توجه به باشگاه ها از گذشته نقل و انتقالات حفظ Financial Fair Play, قوانین پرداخت از پخش و بد گویی در آثار 2020/21 فصل است.

Tebas همچنین به ذکر است که هفته گذشته از ماه مه اولین تاریخ ممکن برای LaLiga به رزومه با حضور در رقابت های اروپایی بازی در ماه جولای. بعد گزینه خواهد بود برای LaLiga و رقابت های اروپایی برای شروع در ژوئن 6 و بازی متناوب برنامه. در نهایت LaLiga و دیگر در لیگ می تواند شروع در ژوئن 28 با حضور در رقابت های اروپایی شروع دوباره در ماه اوت پس از لیگ به پایان برسد.

“ما نمی توانیم تاریخ دقیق زمانی که ما به عنوان دولت اسپانیا را به مقامات بهداشتی باید به مجموعه ای که” او گفت:. “دو گزینه وجود دارد برای سازماندهی برنامه یک با لیگ داخلی در تعطیلات آخر هفته اروپا و مسابقات در اواسط هفته و یا یکی دیگر از گزینه است به کار به اتمام لیگ ، لیگ جمهور همچنین تاکید کرد که فوتبال صنعت نقش عمده ای در اقتصاد اسپانیا. این حساب برای 1.37 درصد از تولید ناخالص داخلی اسپانیا و برآورد 185,000 شغل به این معنی که هر گونه دچار ضرر و زیان می تواند یک اثر دومینو در جای دیگر.

“مهم ترین جنبه آن این است که ما برای محافظت آینده” Tebas اشاره کرد. “آنچه که ما در حال کار به سمت در اینجا برای صرفه جویی در آینده از فوتبال است.”

“اقدام در حال حاضر ما می تواند اطمینان حاصل شود که ما یک مدل پایدار,” او اضافه شده است.”ما را فراموش نکنید مسئولیت ما برای همه است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de