کا درگیری در دهلی نو: همه می خواهیم به اجتناب از خشونت می گوید: Arvind Kejriwal

کا درگیری در دهلی نو: همه می خواهیم به اجتناب از خشونت می گوید: Arvind Kejriwal – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 25, 2020, 10:03 IST | ANI | دهلی نو

Kejriwal, نیز نامیده می شود یک جلسه فوری در محل اقامت خود را.

(Photo: Arvind Kejriwal/Twitter)

(عکس: Arvind Kejriwal/توییتر)

دهلی: دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز سه شنبه گفت که او نگران است در مورد وضعیت حاکم در بخش های خاصی از سرمایه های ملی و خواست همگان را به اجتناب از خشونت.

“من بسیار نگران وضعیت حاکم در بخش های خاصی از دهلی نو است. همه ما با هم باید همه تلاش ها برای بازگرداندن صلح در شهر ما. من دوباره اصرار همگان را به اجتناب از خشونت. Am جلسه تمام MLAs (از همه طرف) از مناطق آسیب دیده همراه با مقامات ارشد در حالی که” Kejriwal توییتی. Kejriwal به نام یک جلسه فوری در محل اقامت خود را.

پنج نفر از جمله یک پلیس سر پاسبان جان خود را از دست و 105 زخمی در درگیری بین مخالفان و ضد شهروندی متمم قانون (CAA) معترضان در شمال شرق دهلی نو در روز دوشنبه.

“وضعیت بسیار پر تنش است. ما به طور مداوم دریافت تماس مربوط به حوادث خشونت از شمال شرق دهلی نو” پلیس دهلی اعلام کرد. کمیسر پلیس نیز برگزار شد یک جلسه در Seelampur DCP در دوشنبه شب.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه نیز یک جلسه در اواخر شنبه شب با ارشد دهلی نو افسران پلیس و مقامات وزارت خانه در وضعیت نظم و قانون در دهلی نو.

کا سریع-آهنگ تابعیت به پناهندگان از هندو و مسیحی و سیک بودایی و پارسی جوامع در حال فرار از آزار و اذیت مذهبی از پاکستان, افغانستان و بنگلادش که وارد هند یا قبل از 31 دسامبر 2014.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im