با تمام معنی شادی کردن در دنیوی

با تمام معنی شادی کردن در دنیوی – اخبار

انتشار: May 03, 2020, 04:14 IST | روزالین D’mello | بمبئی

به دام افتاده در یک انتها حباب آن قدرت پردازش — من باید زمان بیشتری به تمرکز بر روی چیزی به عنوان ساده و مربوط به مراقبت از خود

I have been committing this time to learning crotchet as best as I can and on Thursday I made my first flower. PIC/Rosalyn D'mello

من شده اند ارتکاب این زمان برای یادگیری crotchet به عنوان به عنوان بهترین من می توانم و در روز پنج شنبه من اولین گل. عکس/روزالین D’mello

picتا چند دقیقه پیش من مطمئن بود که چهارشنبه بود. شریک زندگی من و من در پایان ناهار. من گزارش را به او احساسات من در اطراف یک ‘پیشرفت’ لحظه من در حال فکر کردن در مورد کتاب من بود و شروع به دامن در اطراف موضوع از آنچه مرا وادار به نوشتن.

من به ذکر است که من اعزام ستون من چون من می دانم که من باید به. وجود دارد یک مبلغ غیرت که به اطلاع من انجام این تعهد. پس از آن بود که او پرسید: اگر من تا به حال ارائه شده این هفته ستون. من تعجب که چرا من می خواهم به ارسال آن در زودتر از مورد نیاز است. او سپس به من کمک کرد تا متوجه شد دوشنبه در حال حاضر. او خود را تا به حال تنها وارد در به رسمیت شناختن چه روزی از هفته بود چون پدر من فرستاده بود Whatsapp رو به جلو است. ما در واقع شده است زندگی در بی انتها حباب.

شاید این است که چگونه ما در حال مقابله با تلفات عاطفی استخراج شده توسط این فاجعه بار بار با قدر از قفل کردن. برای اولین بار در سال من شده اند در یک موقعیت به تکامل روال چرا که هر روز شبیه بعدی و کمی وجود دارد که دامنه را برای تنوع.

ما متعهد نمی تواند به یک تقویم اجتماعی به دلیل آن که شامل حضور فیزیکی از دیگران است. و ما نمی تواند برنامه یا بسته و یا حرکت می کند. ما را ساخته اند ما صلح با ضرورت این وقفه. که در آن در آغاز ماه مارس ما حداقل بروید و بازی بدمینتون برای یک ساعت در حال حاضر به طور کامل خانه محدود با توجه به حتی پارک شده و مهر و موم کردن. ما تنها در حال گردش برای خرید مواد غذایی و شیر. در عین حال به طرز عجیبی من را تجربه نکرده به اندازه خود لذت من از اواخر سال. به خصوص در طول هفته گذشته.

چند روز پیش مثلا من ایستاده بود در مقابل اجاق گاز آشپزخانه با موم من می خواهم با ذوب قند و آهک حرارت در جوش و نوار از پارچه از پنبه پیراهن که یک بار من مناسب بود. بیش از طول یک ساعت من می خواهم موفق به موم خودم. نه حرفه ای اما به نقطه که در آن من پوست احساس خوبی exfoliated و من مانده بود با صاف, سطح براق.

آن را به من رخ داده است که از آنجا که من تا به حال از چند ماه پیش تصمیم گرفت تا سعی کنید برای از بین بردن نیاز برای ‘محصولات’ به عنوان بخشی از my self-care routine, من در حال حاضر در آغوش یک مجموعه غیر معمول است. مثلا من دیگر استفاده آماده شامپو و چون من در حال حاضر من تا به حال repurposed یک بدن, فروشگاه, داخل حمام, ژل تلگراف و پر آن را با مخلوطی من ساخته شده با استفاده از پودر شامپو من خریداری برخی از ماه قبل است. آن را توسط یک چنای بر اساس شرکت سای Mohana صنایع دستی و ترکیبی از Shikakai, Soapnut, Vasambu Tulsi Maravu و Magudam پو. من مطمئن هستم که چه سه نفر از کسانی که مواد گیاهی هستند اما من دوست دارم که چگونه من احساس می کند پس از من آن را شسته حتی اگر من آگاه هستم من در اصل پاک کردن آن را با گل. آن بوی معطر و نه در روش شیمیایی.

به طور مشابه به جای استفاده از تولید مرطوب کننده, من می خواهم شروع با استفاده از شهودی ترکیب گلاب و گلیسیرین گیاهی. من اضافه کردن این دو را در یک کاسه من بعد از استحمام و من کهنه را نم زدن متراکم حرکت مایع بر گستره بدن من. من عاشق تازه جوهر از گلبرگ های گل رز و گلیسیرین tenderizes من پوست خشک. در شب به جای آن از کرم در من ایجاد یک ترکیب ضروری rosehip روغن اسطوخودوس و روغن به آن اضافه کنم چند قطره گلاب و گلیسیرین و یک قطره از روغن آووکادو. من پیدا کردن بوی سنبل به خصوص تسکین دهنده در شب. این کمک می کند تا من استراحت.

ما را از خواب بیدار 7 هستم. او از خواب بیدار می کند و ما قهوه است. سپس ما کار کردن با هم در اتاق نشیمن. او شده است به آموزش من برای انجام طیف وسیعی از پیلاتیز و پس از آن من قرار دادن در هدفون گوش دادن به چیزی است که واقعا روح و حلقه زدن به حولا. با 10 am ما به هم باران بود و صبحانه. روز احساس می کند باز در پر انرژی در راه است.

من تنگ من تمرکز بر روی فقط چند چیز به طور کامل آماده شدن برای منع رفت و آمد به تمدید شود و تا پایان ماه آوریل است. من ارتکاب این زمان برای یادگیری crotchet به عنوان به عنوان بهترین من می توانم (امروز من اولین گل) و برای تسلط بر مبانی آلمانی.

دیروز من در نهایت احساس من قادر به خواندن دوباره و هر روز من نوشتن یک کمی. این امکان وجود دارد که من ممکن است در پایان یک بخش از عاقبت به اولین کتاب من که می داند ؟ کسی که من می دانم که اتفاق افتاده بود در لا و که در واقع قرارداد Coronavirus ارسال شده است که شما به طور بالقوه کمتر به احتمال زیاد به یک قربانی اگر شما خوشحال هستند. اضطراب یک بیماری است-آهنربا. بنابراین من شروع به رانش همراه با جزر و مد. در حالی که من همیشه لذت می برد, من و تنهایی, من در نهایت به یادگیری واقعا لذت در من بودن. من در حال حاضر پیدا کردن کون بی اندازه لذت در دولت من از دنیوی است.

تعمق در زندگی و زمان Everywoman, روزالین D’Mello معتبر هنر منتقد و نویسنده از یک کتاب, من عاشق. او توییتهای @RosaParx
ارسال انتقادات و پیشنهادات خود را [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>