BWF نام PV Sindhu به عنوان یک سفیر برای خود من هستم بدمینتون’ کمپین

BWF نام PV Sindhu به عنوان یک سفیر برای خود من هستم بدمینتون’ کمپین – ورزشی

به روز شده: Apr 24, 2020, 08:12 IST | PTI | دهلی نو

“این امید چنین تلاش هماهنگ خواهد شد نه تنها افزایش آگاهی در سراسر بدمینتون چشم انداز اما بازیکنان را تشویق به شرکت کنندگان فعال در شکل دادن به یکپارچگی ورزش” به BWF در آزادی گفت:

PV Sindhu

PV Sindhu

قهرمان جهان PV Sindhu بود روز چهارشنبه رونمایی شد به عنوان یکی از سفیران فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF)’s ‘من بدمینتون’ کمپین آگاهی. مبارزات انتخاباتی فراهم می کند یک پلت فرم برای بازیکنان خود را برای ابراز عشق و احترام به بدمینتون با حمايت و ارتکاب به پاک و صادقانه بازی. Sindhu المپیک به مدال نقره گفت: بازی پاک و صادقانه است بسیار مهم در هر ورزش. “این پیام شروع می شود با یک صدا. اگر ما به عنوان سفیران می تواند برجسته این, پس از آن من فکر می کنم این را به بازیکنان گفت:” 24 ساله هندی.

“شما در حال بازی ورزشی برای خودتان. شما نیاز به در مورد آن خوشحال. شما باید به آن بازی بسیار تمیز و که برای من بسیار مهم است.” از آن شده است پنج سال پس از BWF تمامیت واحد تشکیل شد و در این زمان مبارزات انتخاباتی همواره در خط مقدم از بدن حاکم را به تلاش برای برقراری ارتباط رویکرد خود را نسبت به صداقت. علاوه بر Sindhu دیگر سفیران شامل کانادا میشل لی, چینی, اواز یا موسیقی دو نفری از ژنگ سی وی و Huang Ya Qiong, انگلستان است Jack Shephard آلمان Valeska Knoblauch, هنگ کنگ چان هو یون و آلمان مارک Zwiebler که ورزشکاران کمیسیون صندلی. “این امید چنین تلاش هماهنگ خواهد شد نه تنها افزایش آگاهی در سراسر بدمینتون چشم انداز اما بازیکنان را تشویق به شرکت کنندگان فعال در شکل دادن به یکپارچگی ورزش” به BWF گفت: در یک نسخه.

سابق بازیکنان نخبه که در روبرو مبارزات انتخاباتی پس از سال 2016 شامل BWF جمهور Poul-اریک Høyer, BWF پارا بدمینتون ورزشکاران کمیسیون صندلی ریچارد پرو و ستاره های بزرگ مانند ساینا Nehwal ویکتور Axelsen, Hendra Setiawan, Christinna پدرسن چن طولانی میساکی Matsutomo و Akaya تاکاهاشی. “هر بازیکن حق دارد به رقابت در پاک و عادلانه ، بازی ثابت بازی دستکاری و دوپینگ خلاف روح ورزش است. به عنوان سفیر همه ما نقش مهمی در تأمین آینده بدمینتون,” Høyer گفت. “جوانان ما و پارا بدمینتون بازیکنان تصور می شود در معرض خطر بیشتری از بازی دستکاری و دوپینگ با توجه به عدم در معرض قرار گرفتن در مدار بین المللی. “این ایده از ‘i am بدمینتون’ کمپین برای ما به عنوان مدل نقش برای به اشتراک گذاشتن تجارب ما با این گروه های هدف به طوری که آنها افزایش سطح آگاهی در مورد اهمیت ضد مطابقت با دستکاری و ضد دوپینگ.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im