Bunty aur Babli 2: Siddhant Chaturvedi با اعتماد به نفس است که مردم را به دیدن یک کل جدید سایه از خود

Bunty aur Babli 2: Siddhant Chaturvedi با اعتماد به نفس است که مردم را به دیدن یک کل جدید سایه از خود – سرگرمی

به روز شده: Jul 02, 2020, 07:49 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Siddhant Chaturvedi صحبت در مورد خود شخصیت معروف MC شعر از خندقها پسر به عنوان به خوبی به عنوان خود را در پروژه های آینده.

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

Siddhant Chaturvedi یک بازیگر است که قالب خود را به ماسک از شخصیت ها به ارمغان می آورد و آنها را به زندگی بر روی صفحه نمایش. یک مثال عالی از این خواهد بود که هیچ یک دیگر از اولین بازی خود را در فیلم ‘خندقها پسر’ جایی که Siddhant کاملا تاثیر بر مخاطبان و به آنها شخصیت قابل توجهی از MC شیر است, که تبدیل به یکی از به یاد ماندنی ترین شخصیت های.

وقتی پرسیده شد که در مورد چگونگی بازیگر احساس می کند در خندقها پسر داشتن یک فرقه زیر و MC شیر دریافت مقدار زیادی از تحسین او می گوید: “Ha ha واقعا ؟ “فرقه” است و کلمه سنگین. من فکر می کنم این فیلم به عنوان یک واحد بود که تاثیر بر مردم است. آن را فقط آن را همه چیز در مورد فیلم است.”

صحبت بیشتر در مورد شخصیت او MC شعر و آینده خود فیلم Siddhant بیشتر می افزاید: “تا آنجا که MC شیر نگران است, آن را به یک مقدار زیادی از عشق به خصوص در میان جوان های بسیاری است. این احساس بزرگ در همان زمان Bunty به دنده تا خود را به بازی و من بسیار با اعتماد به نفس است که مردم را ببینید یک کل جدید سایه و یا باید بگویم من سایه من در Bunty aur Babli 2.”

در کار جبهه Siddhant منتشر شد اولین بازی خود را پیگیری ‘Dhoop’ دریافت کرده است که بسیار زیاد قدردانی و قصیده به خط مقدم کارگران است.

دیگر از آهنگ خود را در این فیلم مقابل او دارای پروژه های متعدد در خط لوله به عنوان او را در آینده دیده می شود در “Bunty Aur Babli 2” به دنبال Shakun Batra بعدی با Deepika Padukone و Ananya Panday.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de