پل تقسیم نمی ایجاد امکانات جدید در این زمان

پل تقسیم نمی ایجاد امکانات جدید در این زمان – اخبار

انتشار: Jun 04, 2020, 06:20 IST | سرمقاله | بمبئی

پلیس متهم Mantralaya کارکنان از barricading بخشی از ترکیب به طوری که دسترسی آنها محدود است و نمی تواند استفاده از برخی دروازه

آن است که اصطکاک و جناح در زمانی که ما بیمار می تواند استطاعت بخش در طول این بیماری همه گیر.

برجسته گزارش در این مقاله مفصل چگونه دولت راه آهن پلیس (GRP) پرسنل و Mantralaya کارکنان در تنگنا هستند که آن را به دسترسی به امکانات مسکن.

پلیس متهم Mantralaya کارکنان از barricading بخشی از ترکیب به طوری که دسترسی آنها محدود است و نمی تواند استفاده از برخی دروازه. این GRP متهم کرده و آنها را از تبعیض و درمان همه مثل COVID-19 بيمار.

اجتماعی فاصله است که باید در طول این زمان. مراقب باشید در مورد تعامل با پوشیدن ماسک به دنبال به حداقل رساندن تماس است و تمام نیاز ساعت است.

هنوز به صدای بلند نطق کردن و انگشت اشاره نزدیک دسترسی به زمانی که آن را نمی ممکن است موجه ایجاد شکاف است که می تواند به ویژه معکوس در این زمان.

اگر وجود دارد برخی از ترس و یا بخشی از ساختمان ساکنان آن احساس بهتر خواهد بود اگر دسترسی تقسیم شد با برخی از با استفاده از یک دروازه و بقیه دیگر این قطعا می تواند حل و فصل شده است از طریق گفت و گو بیش از یک تماس تصویری.

ما نمی توانم استرس به اندازه کافی چقدر فاصله باید به مقدار تحقیر یا تبعیض. این باید یک زمان وقتی که یکی از در اوردن یک کلاه به همه کسانی که در خط مقدم این مبارزه است. ما را به گرد هم می آیند در یک احساس احترام متقابل و همکاری با تمایلات اساسی که ما در این با هم.

تمام کسانی که میداد تا افراد خاص و یا یک گروه را بشکند دائم بخش. هنگامی که شیوع را پس کاهش روابط ممکن است برای همیشه تغییر بیش از حد. این امر می تواند عاقلانه برای به یاد داشته باشید که مردم ممکن است به یاد داشته باشید آنچه شما گفت: ممکن است آنها را دور زدن آنچه شما انجام, اما آنها همیشه به یاد داشته باشید که چگونه شما را احساس.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید