برایان لارا داشت که گفتگو در حالی که در چین نشان می دهد عمیق Dasgupta

برایان لارا داشت که گفتگو در حالی که در چین نشان می دهد عمیق Dasgupta – ورزشی

به روز شده: Jun 17, 2020, 12:38 IST | سرپرستان | دهلی نو

“یکی از جالب ترین چیزهایی است که تا کنون اتفاق افتاده بود که ما در بازی در برابر غرب هند در سال 2002. این آزمون برای اولین بار در گواینا و در جلسه تیم ما صحبت کردن در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به برایان لارا

Brian Lara

برایان لارا

سابق هند wicketkeeper رودخانه عمیق Dasgupta نشان داده است که پنبه حلاجی شده افسانه برایان لارا لذت یک مکالمه در حالی که در چین و در هند سفر به هند غربی در سال 2002 خود را شگرد بود که با مته سوراخ آس southpaw با صحبت کردن به او.

“یکی از جالب ترین چیزهایی است که تا کنون اتفاق افتاده بود که ما در بازی در برابر غرب هند در سال 2002. این آزمون برای اولین بار در گواینا و در جلسه تیم ما صحبت کردن در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به برایان لارا. برخی از چیزهایی که گفت: در آن جلسه بودند “آیا صحبت کردن با او’. من گفتم: شما چه گفت ؟ آنها گفت: “او را خسته و خارج” به یاد می آورد Dasgupta در یک نمایش به نام 22 نخ میزبانی Gaurav کاپور.

Dasgupta که هشت آزمون مسابقات و پنج ODIs برای هند بین سال های 2001 و 2002 اضافه شده است که لارا می خواهید برای شرکت در یک گفتگو با او و Rahul Dravid در اولین لغزش اما آنها را به طرح چوب و نمی دهد. در پنج آزمون مسابقات لارا موفق تنها 202 اجرا می شود به طور متوسط از 28.85.

“هر زمان که یک عنکبوتی که تار میتند خواهد کاسه من پشت باجه و Rahul وجود دارد در ورقه برایان خواهد بازی یک توپ او را به نوبه خود در اطراف که مایل به صحبت کردن با من یا Rahul و ما به نوبه خود ما پشت و دنبال راه های دیگر. او می خواهم برای شروع یک گفتگو و ما می خواهم هیچ چیز اتفاق می افتد” Dasgupta گفت خنده.

“او فقط می خواستم به گپ زدن این نوع ضربه او بود. او را دوست دارم به بحث در مورد پنبه حلاجی شده خود را, او می خواهم به بحث در مورد همه چیز,” او اضافه شده است.

این Windies برنده پنج-سری تست 2-1. “او را خسته و دریافت کنید. و این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است حق را از طریق سری برایان نمی توانید بسیاری از اجرا می شود وجود دارد,” Dasgupta بیشتر گفت. “ما می خواهیم با او صحبت کنید و هر زمان که ما به ملاقات او در خارج از زمین اما هر زمان که او بیرون آمد و به بت هیچ کس نمی خواهد با او صحبت کنید,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de