برت لی: Shane Warne از آن متنفر بودم زمانی که او موفق به دریافت Sachin Tendulkar از

برت لی: Shane Warne از آن متنفر بودم زمانی که او موفق به دریافت Sachin Tendulkar کردن – ورزش

انتشار: May 28, 2020, 12:44 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

برت لی مذاکرات در مورد اولین برخورد با Sachin Tendulkar به عنوان به خوبی به عنوان دومی نبرد با Shane Warne در این زمینه

Shane Warne and Sachin Tendulkar during a Test match in India in 2001. Pic/ AFP

Shane Warne و Sachin Tendulkar در طول یک مسابقه تست در هند در سال 2001. عکس/ AFP

سابق استرالیا هاي برت لی به عنوان یکی از بهترین پرتاب کنندگان کریکت تا به حال تولید شده, مذاکرات در مورد تجربه خود را در حالی که بولینگ Sachin Tendulkar دومی را حلاجی رویکرد در برابر Shane Warne و چگونه Warne خواهد ابراز خشم خود را در هنگام عدم اخراج Sachin. این همه در یک انگشت در یک بحث نشان می دهد.

در اوایل خود را تجربه بولینگ Sachin Tendulkar در ورزش ستاره’ نشان می دهد کریکت متصل برت لی گفت: “من 22 سال وقتی که من برای اولین بار فرصت را به بازی در برابر استاد کوچک. من nicked او و من فکر کردم من انجام می شود. من اهمیتی نمی دهند در مورد آزمون مسابقه از آنجایی که من خیلی خوشحال به دریافت Sachin Tendulkar است.”

صحبت کردن در مورد ساچین Tendulkar به روش فشردن در برابر Shane Warne, برت لی گفت: “او با استفاده از به پیشبرد پایین حلقه و چند بار دعوت Warne به کاسه کسری بیش از حد کوتاه است. گاهی اوقات او را صبر در پشت پا و کسانی که عکس های زیبا. آن را تقریبا مانند او در حال بازی موش و گربه با Warne و نه بسیاری از ضربه زن می تواند بازی موش و گربه با Shane Warne چرا که او بسیار با استعداد است. اما در روز Sachin Tendulkar بود با Warne و است که اغلب اتفاق نمی افتد.”

در مورد Shane Warne ابراز خشم خود را برای قادر بودن به گرفتن Sachin Tendulkar از برت لی نازل شده “راه Sachin استفاده می شود به خواندن پرتاب کردن دست خود را به روش های مختلف او استفاده می شود به بازی توپ های مختلف خالص بود کلاس. وجود دارد که Warne را امتحان کنید و مسیر کمی متفاوت از طریق هوا و گاهی اوقات او را امتحان کنید و چند توپ را رها کنید. هر بار که او می خواهد سعی کنید تغییرات دقیق و ظریف وجود دارد تنها Sachin که آنها را انتخاب کنید. Warne خواهد ریشخند کردن دیگر ضربه در سراسر جهان, اما Sachin می خواهم به تماشای دست بسیار بهتر از بسیاری از دیگر ضربه. Warne آن را منفور او را به عقب می آیند و می گویند که او سعی کرد همه چیز را به Sachin اما او نمی تواند.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de