برت لی: Shafali ورما به ارمغان آورده است بی باک انرژی را به تیم هند

برت لی: Shafali ورما به ارمغان آورده است بی باک انرژی را به تیم هند – ورزشی

به روز شده: Mar 03, 2020, 13:35 IST | ANI | سیدنی

Shafali به ثمر رساند تا 438 اجرا می شود در کوتاه ترین فرمت از بازی در یک اعتصاب-نرخ 147.97 و در جریان مسابقات او ثبت شده 161 اجرا می شود و با بالاترین نمره در حال 47 در برابر سریلانکا

India batswoman Shafali Verma plays a shot against Bangladesh in Perth yesterday. Pic /PTI

هند batswoman Shafali Verma نقش یک شات در برابر بنگلادش در پرت دیروز. عکس /PTI

به عنوان هند آماده می شود به بازی بازی های نیمه نهایی مداوم زنان T20 جام جهانی سابق استرالیا هاي برت لی انباشته ستایش در 16 سال Shafali ورما و گفت که جوانی را به ارمغان آورده است در بی باک انرژی به سمت.

Shafali به ثمر رساند تا 438 اجرا می شود در کوتاه ترین فرمت از بازی در یک اعتصاب-نرخ 147.97 و در جریان مسابقات او ثبت شده 161 اجرا می شود و با بالاترین نمره در حال 47 برابر سریلانکا.

“Shafali Verma عالی بوده در بالای سفارش او به ارمغان آورد بی باک انرژی به هند پنبه حلاجی شده و درخشان بوده است به سازمان دیده بان. شما احساس می کنید او می تواند حتی بزرگتر به عنوان به خوبی او نیست به 50 و در عین حال که هر دو هیجان انگیز برای کسانی که به تماشای و نگرانی برای پرتاب کنندگان” شورای بین المللی کریکت (ICC) به نقل از لی عنوان کرد و گفت.

هند نیز موفق به رسیدن به نیمه نهایی 2018 زنان T20 جام جهانی. سمت خواهد بود تلاش خود را برای اولین بار نهایی آنها به عنوان آماده برای بازی نیمه نهایی.

“ما تو را دیدم از درب بازکن مقابل استرالیا چقدر خوب هند می شود و این جای تعجب آنها ادامه دادم که فرم به بالا گروه A. آنها هرگز نهایی رسیده اما این متفاوت است هند تیم از یکی از آنها را دیده ام قبل از” لی گفت.

“آنها به همراه مسابقه و برندگان در Shafali ورما و Poonam Yadav سازگار با بازیکنان با هر دو بت و توپ است. ما همیشه شناخته شده اند برخی از بهترین بازیکنان در جهان است اما در حال حاضر Harmanpreet Kaur یک تیم در اطراف خود است که می تواند حمایت از بازیکنان بزرگ و پر کردن شکاف زمانی که آنها یک روز خاموش,” او اضافه شده است.

هند در صدر گروه A به عنوان طرف برنده از چهار بازی و این سمت را در حال حاضر بازی یا انگلستان و یا آفریقای جنوبی در نیمه نهایی. نیمه نهایی برگزار خواهد شد در روز پنج شنبه 5 مارس.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im