ایمپلنت McCullum: T20 جام جهانی را می توان تحت فشار قرار دادند تا 2021 با IPL مصرف آن اسلات

ایمپلنت McCullum: T20 جام جهانی را می توان تحت فشار قرار دادند تا 2021 با IPL مصرف آن حافظه – ورزشی

به روز شده: Apr 24, 2020, 08:13 IST | PTI | لندن

“ICC و جهانی کریکت نیاز جمعیت به کار گیرند اما هند احتمالا می تواند حفظ چیزهایی که به صورت تجاری در پشت درهای بسته چرا که آنها در حال رفتن به بسیاری از چشم.”

Brendon McCullum

ایمپلنت McCullum

سابق نیوزیلند کاپیتان ایمپلنت McCullum روز چهارشنبه حمایت برای این سال T20 جام جهانی به تعویق افتاد تا اوایل سال آینده گفت: در حال حاضر به حالت تعلیق در لیگ باید مگا رویداد حافظه. این COVID-19 همه گیر شده متوقف تمام جهانی و فعالیتهای ورزشی jeopardising این T20 جام جهانی برنامه ریزی شده تا در استرالیا از 18 اکتبر-نوامبر 15 و همچنین “نامحدود” تعلیق 13th IPL بود که میله میله برای شروع در مارس 29. “من فکر می کنم لیگ را امتحان کنید و هدف که در اکتبر پنجره و T20 جام جهانی را تحت فشار قرار دادند پشت” McCullum مربی از لیگ کنار Kolkata Knight Riders گفت: ‘آسمان کریکت پادکست’. نیز وجود دارد که زنان ODI جام جهانی برنامه ریزی شده در نیوزیلند در ماه فوریه 2021.

“که ممکن است به معنی جام جهانی زنان می شود تحت فشار قرار دادند اما امیدوارم ما به دیدن مسابقات به کار گیرند.” McCullum گفت که او نه می بیند T20 جام جهانی اتفاق می افتد بدون این ورزشگاه طرفداران و نه او بر این باورند که تیم از 16 سازمان ملل خواهد بود قادر به سفر به استرالیا در پی گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 20 lakh مردم در سطح جهان است. اگر IPL اتفاق نمی افتد هیچ یک از بازیکنان یا حمایت از کارکنان پرداخت می شود. ICC مدیران ارشد کمیته (CEC) تنظیم شده است به دیدار روز پنجشنبه برای بحث در مورد پیامدهای مالی COVID-19 و همچنین برنامه ریزی احتمالی برای تمام ICC رویدادهای جهانی از جمله T20 جام جهانی بیش از یک کنفرانس تلفنی. “برای استرالیا به حرکت 16 تیم های بین المللی به همراه تمام کارکنان پشتیبانی خود را و سپس پخش به نظر می رسد یک پل خیلی دور است. من نمی می توانید ببینید آنها بازی T20 جام جهانی در پشت درهای بسته یا” McCullum گفت. “ممکن است یک پنجره و کمی بعد در سال 2021 که پس از آن می تواند باز کردن یک پنجره برای IPL (در ماه اکتبر و نوامبر). شما می خواهم به حرکت در خارج از کشور برخی از بازیکنان برای لیگ اما با رسانههای مستقر در هند آن است که بسیار ساده تر به جلو آن همه با هم. “ICC و جهانی کریکت نیاز جمعیت به کار گیرند اما هند احتمالا می تواند حفظ چیزهایی که به صورت تجاری در پشت درهای بسته چرا که آنها در حال رفتن به بسیاری از چشم.”

سابق نیوزیلند seamer سیمون Doull که پیوست McCullum و یان اسمیت در پادکست همچنین معتقد است تماشاگران مهم خواهد بود برای به دست آوردن درآمد جریان از T20 جام جهانی. “بسیاری از ICC درآمد برای پایین مسیر می آید از جام جهانی, به طوری که آنها می خواهید به عنوان بسیاری از مردم در می ایستد به عنوان ممکن است,” او گفت:. “آنها نفرت را به دیدن یک T20 جام جهانی تحت مستند که در آن هیچ کس نمی تواند رفتن و تماشا و جو احتمالا کمی کمتر است.” Doull همچنین گفت ICC نیاز به تصمیم گیری چقدر مهم است T20 جام جهانی. “چقدر مهم است T20 جام جهانی ؟ که اولین سوال از یک ICC, نقطه, نمایش,” او گفت:. “مهم است به اندازه کافی برای جت های خصوصی از هر شهرستان با تیم های کریکت در آنها دو هفته در قرنطینه در استرالیا و پس از آن تورنمنت که آیا وجود دارد طرفداران در می ایستد یا نه ؟ آن است که مهم است؟”.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de