نفس – به سایه: دومین تیزر از آبیشک باچان را نشان می دهد پمپ کردن فتنه

نفس – به سایه: دومین تیزر از آبیشک باچان را نشان می دهد پمپ کردن فتنه – سرگرمی

انتشار: Jun 23, 2020, 12:24 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در دومین تیزر از آبیشک باچان را تنفس – به سایه ما یک نگاه اجمالی از جهان درونی خود و خانواده چگونه یک پدر را در برابر همه شانس!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Abhishek Bachchan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Abhishek Bachchan

اولین تیزر از آبیشک باچان را تنفس – به سایه ارائه گرفتاری های یک پدر و دختر خود را در یک فرم متحرک. داستان در حال حاضر طول می کشد شکل انسان در دومین تیزر که ما در نهایت دیدار با باچان و دخترش Siya. بازیگر نقش Avinash و همسرش, Nithya منن نقش همسر او ابها.

این یک جهان کامل برای آنها و احاطه شده توسط خود دختر دوست داشتنی تا یک روز تمام آن را تبدیل وارونه به عنوان او می رود از دست رفته. فیلم اغلب خواسته ما این سوال – تا چه حد شما را به محافظت از خانواده خود را? نفس – به سایه می کند که دوباره. نگاهی به دومین تیزر حق در اینجا:

و این بازیگر نیز به اشتراک گذاشته پوستر جدید شامل منن به عنوان درمانده مادر که متوقف نخواهد شد تا او در می یابد او مادر:

باچان زمان بوده است برای نفس کشیدن همیشه پس از اولین پوستر آمد. آمیتا باچان و Shweta باچان نمی تواند حاوی شور و هیجان خود را و به اشتراک گذاشته شده اولین نگاه خود را در Instagram داستان. 2020 به نظر می رسد بسیار هیجان انگیز و هیجان انگیز سال برای آبیشک باچان به دو دلیل. یکی از اولین پروژه های امیدوار کننده او برای ارائه به طرفداران خود را.

پس از تنفس – به سایه او در فیلم هایی مانند Ludo باب Biswas و گاو نر بزرگ در آینده. و دلیل دوم که باعث می شود سال 2020 بسیار ویژه برای بازیگر این است که او پس از اتمام 2 دهه در صنعت فیلم هندی. شروع کار خود را با JP Dutta را پناهندگان در سال 2000 در ماه ژوئن باچان در ادامه به چند فیلم در هر سال است.

آن بود مانی راتناما را Yuva و Sanjay Gadhvi را Dhoom 2004 که همه چیز تغییر برای بازیگر برای همیشه لطفا برای. و پس از آن وجود نداشت و به دنبال بازگشت. در سال 2005 او تحویل چهار متوالی موفقیت در قالب Dus, سرکار, Bunty Aur Babli و Bluffmaster. او شده است به اشتراک گذاری کار خود را در قالب یک ویدیو در Instagram روزانه. آن را با آغاز سال 2001 شده است و در ادامه تا حال حاضر است و به احتمال زیاد برای رفتن تا 2018!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK