تنفس: به سایه – Amit Sadh را نگاه اول نشان داد!

تنفس: به سایه – Amit Sadh را نگاه اول نشان داد! – سرگرمی

انتشار: Jun 25, 2020, 13:27 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

روانی جرم, هیجان انگیز را نیز ببینید آبیشک باچان در خود را بر روی صفحه نمایش دیجیتال اولین.

Amit Sadh's first look

Amit Sadh اولین نگاه

Amit Sadh reprises نقش خود را به عنوان بازرس کبیر Spike در تنفس: به سایه. روانی جرم, هیجان انگیز را نیز ببینید آبیشک باچان در خود را بر روی صفحه نمایش دیجیتال اولین. آمازون نخست تصویری به افزایش سطح هیجان با انتشار Amit Sadh اولین نگاه امروز.

این بازیگر دیده می شود مرموزی فرود در زندان, بالا بردن حس کنجکاوی در میان بینندگان. چرا بازرس کبیر Spike در زندان ؟ در حالی که ما نمی دانیم دلیل این پیچ و تاب و جدید, آن را قطعا می افزاید: جالب لایه به رمز و راز از این بسیار در انتظار crime thriller.

تنفس: به سایه علائم دیجیتال اولین آبیشک باچان و Nithya منن که دیده می شود در نقش سرب همراه با Saiyami Kher. نشان می دهد که میله میله برای انتشار در ژوئیه 10 سال 2020 در آمازون نخست تصویری در بیش از 200 کشور و منطقه.

Amit Sadh گفت: “هیجان زده به بازگشت به عنوان Kabir Spike جدید در سازمان ملل متحد قابل تصور آواتار! تنفس و کبیر را در ارتباط با طرفداران در سراسر جهان است و این نشان می دهد موضوع رفتن فاصله برای محافظت از آنهایی که شما را دوست دارم طنین انداز در سراسر. این داستان جدید تبدیل شده است و حتی بیشتر خاص با آبیشک و Nithya پیوستن به در و با هم ما نمی توانیم صبر کنید تا شما را به جهان از نفس کشیدن. این زمان به سایه.”

این سری ایجاد شده است و تولید شده توسط Abundantia سرگرمی و ایجاد و کارگردان Mayank Sharma. نشان می دهد نوشته شده توسط بهونی Iyer Vikram طولی, Arshad سید و Mayank Sharma. این تریلر نشان می دهد که برنامه ریزی برای راه اندازی در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK