براد پیت دختر نیست و تماس با جنیفر آنیستون ‘مامان’

براد پیت دختر نیست و تماس با جنیفر آنیستون ‘مامان’ – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 07, 2020, 20:55 IST | سرپرستان | لس آنجلس

جنیفر آنیستون نماینده است را رد کرد و گزارش ادعا که براد پیتز دختر شیله آغاز شده است خواستار â€مامان

بازیگر جنیفر Anistons نماینده است را رد کرد و گزارش ادعا که براد پیتز دختر شیله آغاز شده است تماس با او و مادرش. استرالیا هفتگی, انتشار, ایده جدید مجله به تازگی ادعا کرد که شیله, 13, حال توسعه “پیوند ویژه ای” با سابق “دوستان” بازیگر قبل از COVID-19 مستند.

“آنها شده ایم به صرف زمان زیادی را با هم و پیوند آن را احساس طبیعی گام بعدی برای شیله گفت:” یک منبع در آن گزارش بود. آنیستون نماینده رسیده است به جلو به مجموعه ای از رکورد مستقیم گزارش اکسپرس.co.انگلستان.

“این فقط یکی دیگر از تکمیل ساخت است و هیچ ارتباطی به واقعیت” گفت: نماینده. ادعای آمده پس از بخش رسانه ها گزارش دادند که پیت همسر جدا و بازیگر آنجلینا جولی ممنوع کرده بود فرزندان او — Maddox, 18, Zahara, 15, Pax, 16, شیله و دوقلوها ناکس و Vivienne 11-از جلسه پیت معشوق سابق جنیفر آنیستون.

در اوایل این سال پیت و جنیفر آنیستون به حال چند مخ زن برخورد در طول فصل جایزه ساخت طرفداران کنجکاو اگر یک عاشقانه مراسم بود که مورد اتفاق می افتد. در ماه ژانویه آنیستون و پیت خال خال شد پشت صحنه در صفحه جوایز انجمن بازیگران که در آن او را لمس مچ دست خود و آنها داشتند حرف زدند در حالی که برای.

این جفت ارز به اشتراک گذاشته لحظه ای دیگر در طول مراسم اهدای جوایز به عنوان پیت پذیرفته بازیگر نقش مکمل مرد جایزه برای “Once Upon A Time In Hollywood”. او کنایه آمیز است که “این یک بخشی از مشکل. یک پسر که می شود بالا می کشد پیراهن خود را خاموش می کند و با همسر خود. این یک کشش بزرگ”. دوربین سپس برش به آنیستون که می تواند دیده می شود کف زدن در شوخی است.

در گلدن گلوب او نگاه کرد خوشحال زمانی که او اعلام بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای “Once Upon A Time In Hollywood”.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im