پسر حاضر برای به اشتراک گذاشتن پاسخنامه در طول امتحانات هیئت مدیره می شود و شتم و تهدید با چاقو

پسر حاضر برای به اشتراک گذاشتن پاسخنامه در طول امتحانات هیئت مدیره می شود و شتم و تهدید با چاقو – اخبار

به روز شده: May 10, سال 2020, 08:37 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | احمدآباد

طبق شاه ظ در مورد پسر ایستاده بود و در خارج معبد در نزدیکی مرکز آزمون که متهم آمد وجود دارد سیلی به او کشیده و چاقو را از جیب خود.

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

احمدآباد: A 17-year-old boy ظاهر می شود برای خود کلاس 10 مدیره امتحانات بود و شتم توسط همکلاسی های خود و نه به او اجازه می دهد برای کپی کردن از پاسخ نامه. با توجه به این پسر پدر متهم نیز خود یک چاقو در او این بار از هند گزارش شده است.

حادثه اتفاق افتاده در یک آزمون مرکز در احمدآباد که در آن با توجه به صنوبر ثبت شده در مورد پسر رفته بود به نوشتن خود آزمون در ساعت 10 صبح بود و نشسته در صندلی اختصاص داده شده. 17-year-old متهم کرد و سپس آمد و در کنار او نشسته و از او خواست به او اجازه می دهد برای کپی از خود را در پاسخ نامه. پسر حاضر به نشان می دهد متهم پاسخ و گزارش او را به کلاس invigilator که مواخذه او را برای کپی کردن.

با توجه به متهم تهدید پسر پس از معاینه گفت که او را ببینید او پس از نوشتن این مقاله است. طبق شاه پسر ایستاده بود و در خارج معبد در نزدیکی مرکز آزمون که متهم آمد وجود دارد سیلی به او کشیده و چاقو را از جیب خود.

این پسر بچه پس از آن فرار از نقطه ای به نام پدر و روایت این حادثه به او. پدر پسر که با این نسخهها کار به عنوان یک کشاورز گزارش این حادثه به پلیس و پس از آن یک شاه بود در برابر متهم در کریشننگر ایستگاه پلیس. یک بازرس از ایستگاه پلیس گفت که با توجه به این واقعیت است که متهم است یک جزئی اقدام خواهد شد در برابر او درآمده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de