خرید رپورتاژ

پسر بچه, 5, گیر افتاد, توسط گشت بزرگراه برای رانندگی ماشین خانواده برای خرید لامبورگینی – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 07, 2020, 14:56 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پسر داشت توسط افسر نشسته در لبه صندلی برای رسیدن به ترمز و شتاب دهنده پدال به طوری که او می تواند درایو

Picture/Utah Highway Patrol-Twitter

عکس/یوتا گشت بزرگراه-توییتر

یوتا بزرگراه افسر پلیس که کشف یک خودرو swerving پایین اتوبان فکر راننده نیاز به توجه پزشکی است. اما هنگامی که او پرسید که راننده به جلو و بیش از او در تعجب برای پیدا کردن پنج سال در پشت چرخ.

پسر داشت توسط افسر نشسته در لبه صندلی برای رسیدن به ترمز و شتاب دهنده پدال به طوری که او می تواند درایو. افسر یاد گرفتیم که پسر گرفته بود کلید ماشین بدون پدر و مادر خود را’ دانش بعد از یک بحث با مادرش به خاطر او حاضر به خرید او لامبورگینی. بنابراین در این جا از خشم پسر با خانواده اش با اتومبیل به کالیفرنیا برای خرید یک لامبورگینی فقط با دلار 3 در جیب خود.

سپاهی ریک مورگان به نقل از ایسنا عنوان کرد و گفت که پسر در ابتدا پاسخ نمی دهند به چراغ های کشیده اما پس از شنیدن آژیر. “من با نزدیک شدن به خودرو بود و من در انتظار برای پیدا کردن کسی که نیاز به یک آمبولانس و امدادگران,” او گفت:.

یوتا گشت بزرگراه ارسال شده از این حادثه در صفحه توییتر خود با یک عکس از پسر نشسته در صندلی راننده. در این توییت آمده است: “داستان این است که او خانه را ترک کرد و پس از بحث با مامان, که در آن او گفت که او نمی خواهد او خرید یک لامبورگینی. او تصمیم گرفت او را از ماشین و رفتن به کالیفرنیا به خرید خود را. او ممکن است کوتاه بر مبلغ خرید به عنوان او تا به حال تنها 3 دلار دلار در کیف پول خود را.”

در این پست به اشتراک گذاشته شده توسط گشت بخش در سایت میکرو وبلاگ نویسی به دست آورد بیش از 3,800 دوست دارد و ترجمه بیش از 1500 بار. کاربران اظهار نظر در پست, خوشحال بودند توسط پسر آرزوی یک لامبورگینی در چنین سن!

شما چه فکر میکنید در مورد این پست ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان