بوکس اردوگاه برگزار خواهد شد اگر وضعیت مجوز: Amit Panghal

بوکس اردوگاه برگزار خواهد شد اگر وضعیت مجوز: Amit Panghal – ورزشی

به روز شده: مه 25, 2020, 08:28 IST | سرپرستان | دهلی نو

مریم به اعلام قبلی در روز شنبه که او در حال حاضر نه به فکر از سرگیری آموزش در میان coronavirus بیماری همه گیر. اما Panghal گفت که او خوب با حضور در این اردوگاه در صورت لزوم اقدامات

Amit Panghal

Amit Panghal

بوکسور Amit Panghal گفت که او هیچ نگرانی از رفتن به ملی کمپ که فدراسیون بوکس از هند (BFI) در حال برنامه ریزی برای برگزاری در ماه ژوئن در موسسه ملی ورزش (NIS) در پاتیالا. اما pugilist گفت که هیچ تاریخ مشخص شده است تصمیم گرفت به عنوان رتبهدهی نشده است.

این BFI قبلا تصمیم گرفته شده برای برگزاری این اردوگاه پس از یک کنفرانس ویدئویی بین مسئولان فدراسیون و مربیان و بوکسورهای از جمله 2019 قهرمانی جهان به مدال نقره Panghal و شش بار قهرمان جهان Mary Kom در روز شنبه.

“این اجباری نیست زیرا با توجه به راه کارهایی در حال حاضر از آن خواهد شد یک مشکل برای بسیاری از ما وجود دارد” Panghal گفت: سرپرستان در روز یکشنبه. “پس چه شد تصمیم گرفته شد که اگر وضعیت مجوزها و سپس تنها اردوگاه برگزار خواهد شد. آن است که هنوز تایید نشده است.”

مریم به اعلام قبلی در روز شنبه که او در حال حاضر نه به فکر از سرگیری آموزش در میان coronavirus بیماری همه گیر. اما Panghal گفت که او خوب با حضور در اردوگاه اگر اقدامات احتیاطی لازم گرفته شده است.

“توافق همه از جمله Mary Kom که اگر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای هستند به رعایت و هیچ تماس با آموزش و سپس ما را به حضور در اردوگاه” او گفت:.

“با دیدن آن بوده است مدت زمان طولانی در حال حاضر. ما باید برای بهبود مهارت های خود را و حتی اگر ما را انجام خواهد داد تقریبا مشابه وجود دارد که ما در حال انجام در اینجا ما خواهد شد و انجام آن در حضور مربیان است که همیشه بهتر است.”

Panghal گفت که او خودش را برای اردوگاه اگر آن برگزار می شود. “وجود خواهد داشت بدون تماس با آموزش به عنوان در حال حاضر اگر اردوگاه برگزار می شود. وجود خواهد داشت یک نفر در هر اتاق وجود خواهد داشت و به هیچ وجه تماس بگیرید. این بوده است که به ما بسیار واضح است.

“اگر اردوگاه اتفاق می افتد من می خواهد. من فکر می کنم در اردوگاه دریافت می کنم برای آموزش بسیار بهتر است.”#12;

ورزشی اقتدار هند (SAI) در آن روش عملیاتی استاندارد (SOP) برای از سرگیری آموزش در اردوگاه های تعیین شده را با یک تماس کامل, ورزش, که بدان معنی است که تنها آموزش فردی اجازه خواهد داشت.

“انتخابی فعالیت های آموزشی ممکن است انجام شده توسط ورزشکاران به صورت جداگانه و بدون درگیر شدن فیزیکی در مبارزه با دیگر ورزشکاران و استفاده از جایگزین عمل تجهیزات مانند مهر/لگد زدن, کیسه, با شدت بهم زدن, خایه ها, خفه کردن کتاب و غیره. فاصله هنجارهای حداقل 2 متر” گفت: SAI در آن ترید.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im