بوکسور Vikas کریشن در المپیک چهارم

بوکسور Vikas کریشن در المپیک چهارم – ورزشی

به روز شده: Mar 07, 2020, 10:11 IST | PTI | امان

کریشن مسجل 5-0 پیروزی را به هشت مرحله که در آن او خواهد شد و مربع خاموش در برابر دانه سوم و نقره مدال Sewonrets Okazawa از ژاپن است.

Vikas Krishan

Vikas کریشن

بازی های کشورهای مشترک المنافع طلا-مدال Vikas کریشن (69kg) وارد یک چهارم نهایی المپیک آسیایی مسابقات انتخابی بوکس با thumping برنده بیش از قرقیزستان را نورسلطان Mamataly در اینجا در روز جمعه. کریشن مسجل 5-0 پیروزی را به هشت مرحله که در آن او خواهد شد و مربع خاموش در برابر دانه سوم و نقره مدال Sewonrets Okazawa از ژاپن است. Okazawa که برنده مدال طلا در سال گذشته المپیک تست رویداد در توکیو با شکست تایوان پان آویزان-مینگ در خود را قبل از جلسه چهارم.

کریشن آمد به این رویداد پس از دریافت یک مدال طلا در بازی های آسیایی در دسامبر سال گذشته است. خم شدن برای اولین بار خود را تازه رویداد پس از یک شکست نخورده روی لئامت دادن در مدار حرفه ای. در نزدیکی-نمایش کامل از علامت تجاری خود را دفاعی بازی کریشن شد به طور مداوم موثر است. هند به آرامی ساخته شده است تا سرعت زده و به خصوص سخت قلاب راست در دور دوم به دفاع از خود تسلط. از قرقیزستان قهرمان بوکس باقی مانده بود کاملا نا امید کریشن را کنترل کردند.

قبلا Sachin کومار (81kg) پیشرفته به یک چهارم نهایی پس از اهمیت حیاتی تا جامع 5-0 برنده بیش از Samoa را دی Iaopo. یک نیمه نهایی اسکله در جریان رویداد خواهد اطمینان از رقابت بوکسورهای یک نقطه در این سال بازی های المپیک توکیو. روز شنبه, لندن, المپیک برنز مدال M C Mary Kom (51kg) و مسابقات قهرمانی جهان به مدال نقره و دانه بالا Amit Panghal (52kg) آغاز خواهد شد مبارزات انتخاباتی خود را برای بازی های المپیک توکیو اسکله.

شش بار قهرمان جهان Mary Kom شده است که کشت دوم را نیوزیلند Tasmyn بنی در باز تقلا. Panghal, یک در بازی های آسیایی و مسابقات قهرمانی آسیا طلا-مدال را شروع مبارزات انتخاباتی خود در برابر مغولستان Enkhmanadakh Kharkhuu پس از گرفتن دور اول خداحافظ.

در یکی دیگر قبل از چهارم جلسه مشترک المنافع بازی های نقره مدال Gaurav Solanki (57kg) را در بالا-کشت ازبکی Mirazizbek Mirzakhalilov. Mirzakhalilov یک حاکم قهرمانی جهان علاوه بر اینکه برنده مدال طلا در بازی های آسیایی و مسابقات قهرمانی آسیا.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de