بوکسور تایسون خشم ضربان دئوتای وایلدر جهان برای تبدیل شدن به قهرمان سنگین وزن

بوکسور تایسون خشم ضربان دئوتای وایلدر جهان برای تبدیل شدن به قهرمان سنگین وزن – ورزش

به روز شده: فوریه 24, 2020, 07:56 IST | AFP | لاس وگاس

چپ به بدن بود و متحیر کردن دوباره در پنجم و خشم بود باران ضربات بر وایلدر که Bayless به نام توقف در 1:39 از دور هفتم پس از وایلدر گوشه ای پرتاب در حوله

Tyson Fury celebrates his win over USA's Deontay Wilder at Las Vegas on Saturday. Pic /AFP

تایسون خشم جشن پیروزی خود را بیش از ایالات متحده آمریکا دئوتای وایلدر در لاس وگاس در روز شنبه. عکس /AFP

تایسون خشم حاکم دوباره به عنوان یک سنگین وزن قهرمان جهان پس از ضرب و جرح دئوتای وایلدر در راه به یک خیره کننده هفتم-توقف دور در شورای جهانی بوکس عنوان مسابقه برگشت. چهارده ماه پس از دراماتیک خود را تقسیم-تصمیم قرعه کشی بریتانیا خشم تحت سلطه آمریکا قهرمان — که به جریان خون از گوش چپ او و نشت از دهان خود را هنگامی که داور کنی Bayless به نام توقف در دستور وایلدر گوشه.

“پادشاه بازگشت به بالای تاج و تخت” گفت: خشم که تا به حال کاهش یافته است وایلدر در سوم و پنجم دور به عنوان او همچنان شکست نخورده-و دست وایلدر اولین شکست خود را حرفه ای. خودخوانده “Gypsy King” از شمال انگلستان — که برن به حلقه طلایی تاج و تخت — تا به حال را در یک کلاس آموزش بوکس در اولین مبارزه خود اما او به وضوح آماده به نزاع و جدال از زنگ افتتاحیه در روز شنبه. یک راست از خشم زدم وایلدر در سوم و وایلدر تلاش به دست آوردن مجدد پاهای خود را — هر چند زمانی که او رفت پایین دوباره لحظات بعد از آن حکومت یک لغزش.

چپ به بدن بود و متحیر کردن دوباره در پنجم و خشم بود باران ضربات بر وایلدر که Bayless به نام توقف در 1:39 از دور هفتم پس از وایلدر گوشه ای پرتاب در حوله. وایلدر, 34, متحمل اولین شکست در 44 دعوا افتادن به 42-1 با 1 کشیده و 41 knockouts به. برنز “بمب افکن” قادر به پیش افتادن از محمد علی رکورد از 10 موفق سنگین وزن عنوان دفاع.

“من فقط می خواهم بگویم فریاد دئوتای وایلدر” گفت: خشم که بهبود خود رکورد بدون شکست به 30-0 با یک کشیده شده و 21 knockouts به. “او سرنشین دار است. او واقعا نشان می دهد قلب یک قهرمان است. “من او را با ضربه تمیز دست راست و کاهش یافته است و او پشت کردم و مبارزه به دور هفت. “او یک جنگجو او خواهد بود او خواهد بود قهرمان دوباره.” به عنوان یک طرفدار خشم جمعیت در MGM بزرگ تشویق وایلدر به طور خلاصه در اعتراض به توقف.

یک جنگجو

“من فقط آرزو می کنم که من گوشه ای می خواهم که اجازه دهید من رفت بر من سپر,” او گفت:. “من یک جنگجو.” وایلدر تا به حال زدم خشم پایین دو بار در اولین مبارزه خود در لس آنجلس — این بریتن به طور معجزه آسایی بالا رفتن بوم در 12th دور به قطع برای یک سهم از غنایم. با مربی جدید Javan “Sugarhill” مباشر خود را در گوشه ای و با بیش از 16 پوند اضافی در 273 پوند قاب خشم شد در این حمله اوایل پشتوانه وایلدر تا با واکسن و فرود چندین عکس در باز گرد.

او را تولید نمی کند دوم دور حذفی او پیش بینی کرد اما او به وضوح در کنترل است. این مبارزه بزرگترین برخورد سنگین وزن پس از Lennox Lewis bludgeoned مایک تایسون را به تسلیم در بانک ها از رودخانه می سی سی پی در سال 2002 به خود جلب کرد یک ستاره نکردم جمعیت. کاسه فوق العاده با ارزش ترین بازیکن پاتریک Mahomes بود بیرون رینگ طوری شد Mark Davis صاحب NFL را به لاس وگاس اظهارات و اظهارات مربی جان weather underground. بازنشسته NBA نوابغ Magic Johnson و جری وست در دست به عنوان زمان طلایی رزمندگان امور خارجه ستاره Draymond سبز.

با مسابقه برگشت در کتاب مبارزه طرفداران خواهد بود به امید دیدن خشم را بر هموطن آنتونی جاشوا — دارنده IBF, WBA و WBO کمربند — در یک سنگین وزن وحدت تقلا.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de